Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Landal Marina Lipno

Komerční článek - Léto už je na dohled a vy přemýšlíte, kam se v Čechách vydat na dovolenou? Zkuste Lipno. Nechte se zlákat jihem Čech a vyrazte k ‚českému moři‘ do největšího rekreačního parku v České republice Landal Marina Lipno. Ať už preferujete aktivní dovolenou, nebo byste si rádi užili rodinnou dovolenou s dětmi, dovolená na Lipně bude tou správnou volbou.
8. 6. 2012 | Autor: redakce Apetitu

I toto léto má Lipno v nabídce mnoho zajímavých akcí – jak sportovních, tak i kulturních. Prázdniny zahájí mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná, kde návštěvníky čekají představení nového cirkusu, dětská divadelní představení, dětské pohádky a výtvarné aktivity. Začátek prázdnin bude již potřetí také spojen s velkolepou adrenalinovou show Agang Summer X Fest Tour, která se koná 5. 7. opět v Landal Marina Lipno.

Landal Marina Lipno je komplex 306 komfortně vybavených apartmá, která jsou uceleně umístěna kolem břehu Lipenského jezera a nabízejí ubytování přímo v centru dění. K dispozici jsou různé typy apartmá, takže ať přijedete jen s partnerem, nebo s celou rodinou, určitě si vyberete.

Předností tohoto rekreačního parku je jeho umístění. Přímo v parku se můžete napojit na Jezerní in-line stezku, která byla v letošním roce prodloužena na celých 21 kilometrů. Stezka vede podél jezera přes Přední Výtoň až do Frýdavy, kde funguje přívoz do Frymburku. V kouzelném městečku Frymburk je možné posilnit se po sportovním výkonu v jedné z místních restaurací a poté se vydat zpět do pohodlí svého apartmá. Výhodou stezky je její profil, který je vhodný jak pro náruživé sportovce, tak i pro maminky s kočárkem.

Okolí Landal Marina Lipno vybízí k cyklistickým výletům na desítkách kilometrů tras různé náročnosti. Půjčovna přímo v parku ušetří mnoho starostí se sportovním vybavením, záleží pak jen na náladě a chuti, zda budete chtít objevovat skrytá zákoutí jezera z plachetnice, nebo uspořádat rodinný závod na skákacích botách. Doma nemusí zůstat ani babička s dědou, procházka s nordic walking holemi či projížďka na elektrokole není žádný problém. A pro hosty parku možnost využití dětského koutku zdarma. Přijeďte si i vy užít příjemnou dovolenou na Lipno.

Landal Marina Lipno, to je rodinná dovolená na Lipně. www.landal.cz

Přidat komentář