Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Design do kuchyně z Apetit Shopu

Design do kuchyně z Apetit Shopu

Do Apetit Shopu dorazily skvělé vychytávky pro kuchaře a hostitele. Podívejte se na některé designové kousky, které oživí váš stůl.
4. 1. 2013 | Autor: redakce Apetitu
Skleněná karafa Mini Aquatower vypadá jako stoh plastových kelímků. Vy z ní však můžete bez obav nalévat vodu, džus nebo jiné nápoje. V Apetit Shopu stojí 696 Kč.

Váš stůl oživí také Birdrizzlers – nádobky ve tvaru ptáčků, ve kterých můžete podávat olej a ocet na dochucení jídel. Ideální pro milovníky salátů. V Apetit Shopu je koupíte za 444 Kč.

Na růžích ustláno můžete mít nejen vy, ale i vaše pokrmy. Stačí si pořídit jídelní sadu Porcelain Garden, která obsahuje po šesti kusech jídelních talířů, dezertních talířů a talířů na polévku. Porcelánové nádobí s elegantním dekorem v pastelových odstínech můžete bez obav používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. V Apetit Shopu vám nyní celý kuchyňský set nabízíme za 7956 Kč. Při nákupu navíc zdarma získáte čtyři porcelánové hrnky zdobené květy v hodnotě 1380 Kč.

A pro milovníky růží ještě jedna novinka – čajová souprava Rose Teapot v sytých odstínech fialové. Konvička i hrnek vypadají jako složené z jemných okvětních plátků růží. Koupíte v Apetit Shopu za 1100 Kč.

Snídaně do postele potěší každého, obzvlášť když všechny dobroty servírujete na hezké podložce. Mini Laptray je vyrobena ze dřeva a kombinuje přírodní a olivovou barvu. Vychutnat si na ní můžete nejen snídani, ale také svačinu či si na ni položit knihu. Dřevěná snídaňová podložka po celý leden v Apetit Shopu za 898 Kč.
Fotogalerie: Design do kuchyně z Apetit Shopu

Přidat komentář