Design do kuchyně z Apetit Shopu

Design do kuchyně z Apetit Shopu
sdílet:
Do Apetit Shopu dorazily skvělé vychytávky pro kuchaře a hostitele. Podívejte se na některé designové kousky, které oživí váš stůl.
Skleněná karafa Mini Aquatower vypadá jako stoh plastových kelímků. Vy z ní však můžete bez obav nalévat vodu, džus nebo jiné nápoje. V Apetit Shopu stojí 696 Kč.

Váš stůl oživí také Birdrizzlers – nádobky ve tvaru ptáčků, ve kterých můžete podávat olej a ocet na dochucení jídel. Ideální pro milovníky salátů. V Apetit Shopu je koupíte za 444 Kč.

Na růžích ustláno můžete mít nejen vy, ale i vaše pokrmy. Stačí si pořídit jídelní sadu Porcelain Garden, která obsahuje po šesti kusech jídelních talířů, dezertních talířů a talířů na polévku. Porcelánové nádobí s elegantním dekorem v pastelových odstínech můžete bez obav používat v mikrovlnné troubě a mýt v myčce. V Apetit Shopu vám nyní celý kuchyňský set nabízíme za 7956 Kč. Při nákupu navíc zdarma získáte čtyři porcelánové hrnky zdobené květy v hodnotě 1380 Kč.

A pro milovníky růží ještě jedna novinka – čajová souprava Rose Teapot v sytých odstínech fialové. Konvička i hrnek vypadají jako složené z jemných okvětních plátků růží. Koupíte v Apetit Shopu za 1100 Kč.

Snídaně do postele potěší každého, obzvlášť když všechny dobroty servírujete na hezké podložce. Mini Laptray je vyrobena ze dřeva a kombinuje přírodní a olivovou barvu. Vychutnat si na ní můžete nejen snídani, ale také svačinu či si na ni položit knihu. Dřevěná snídaňová podložka po celý leden v Apetit Shopu za 898 Kč.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

5 triků na dokonalý domácí hamburger
  • Jak na to

5 triků na dokonalý domácí hamburger

Upéct mleté maso, aby bylo šťavnaté a plné chutí, není zas tak složité. Pro dokonalý požitek z domácího burgeru je třeba držet se několika pravidel. Připravili jsme pro vás 5 tipů zaručujících ...
 Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře
  • Zajímavosti

Chobotnice a oliheň: Pochutnejte si na plodech moře

Moře ukrývá spoustu živočichů, na kterých si naše mlsné jazýčky rádi pochutnávají – obzvlášť v létě na dovolené u moře. Vedle mořských ryb nebo mušlí můžeme své jídelníčky obohatit i o chobotnice či olihně neboli kalamáry.  ...
Julius Maggi: příběh vynálezce polévkového koření
  • Lidé a jídlo

Julius Maggi: příběh vynálezce polévkového koření

Tekuté polévkové koření Maggi už zachránilo nejednu nedochucenou polévku. Poznejte spolu s námi jeho vynálezce, stejnojmenného švýcarského podnikatele Julia Maggiho, i příběh, který se ke vzniku proslulého ochucovadla váže. ...
Vše o kofeinu: Co se stane, když to s ním přeženete?
  • Zdraví a výživa

Vše o kofeinu: Co se stane, když to s ním přeženete?

Šálek kávy po ránu funguje jako ‚nakopávač‘ a díky pravidelné odpolední dávce kofeinu vydržíte bdělí až do večera. Věděli jste však o tom, že kofein ovlivňuje centrální nervovou soustavu v mnoha směrech? Jaké jsou jeho krátkodobé i...

Obchod Apetit