Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Zapojte se do rekordu v řetězovém přiťukávání

Zapojte se do rekordu v řetězovém přiťukávání

Valtické vinné trhy lákají na unikátní akci. Stejně jako loni se pokusí překonat rekord v řetězovém přiťukávání moravským vínem.
2. 5. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Valtické vinné trhy se letos konají v pátek 10. a v sobotu 11. května v jízdárně Zámku Valtice. Zlatým hřebem vinného festivalu bude pokus o pokoření unikátního českého rekordu v řetězovém přiťukávání nejstarším moravským růžovým vínem Gracie rosé. Zapojit se může každý návštěvník akce. Loni se bohužel pokus nezdařil, přiťuklo si 411 lidí, což bylo o téměř sto méně, než kolik bylo k překonání rekordu potřeba. Přijďte letos na Valtické vinné trhy a pomozte organizátorům se zápisem do České knihy rekordů.

Akce s tradicí


Valtické vinné trhy patří k prestižním výstavám v České republice. Jejich tradice sahá až do druhé poloviny 19. století. Návštěvníci mohou na jednom místě ochutnat první ucelené kolekce mladých vín předchozího ročníku od nejlepších českých a moravských vinařů. K degustaci jsou připraveny také vybrané kolekce vín zahraničních producentů. Vstupenka na letošní ročník Valtických vinných trhů stojí 60 Kč. Více informací najdete na www.vinnetrhy.cz.
REKLAMA

Přidat komentář