0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zapojte se do rekordu v řetězovém přiťukávání

Zapojte se do rekordu v řetězovém přiťukávání
sdílet:
Valtické vinné trhy lákají na unikátní akci. Stejně jako loni se pokusí překonat rekord v řetězovém přiťukávání moravským vínem.

Valtické vinné trhy se letos konají v pátek 10. a v sobotu 11. května v jízdárně Zámku Valtice. Zlatým hřebem vinného festivalu bude pokus o pokoření unikátního českého rekordu v řetězovém přiťukávání nejstarším moravským růžovým vínem Gracie rosé. Zapojit se může každý návštěvník akce. Loni se bohužel pokus nezdařil, přiťuklo si 411 lidí, což bylo o téměř sto méně, než kolik bylo k překonání rekordu potřeba. Přijďte letos na Valtické vinné trhy a pomozte organizátorům se zápisem do České knihy rekordů.

Akce s tradicí


Valtické vinné trhy patří k prestižním výstavám v České republice. Jejich tradice sahá až do druhé poloviny 19. století. Návštěvníci mohou na jednom místě ochutnat první ucelené kolekce mladých vín předchozího ročníku od nejlepších českých a moravských vinařů. K degustaci jsou připraveny také vybrané kolekce vín zahraničních producentů. Vstupenka na letošní ročník Valtických vinných trhů stojí 60 Kč. Více informací najdete na www.vinnetrhy.cz.
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?
  • Suroviny

V čem se liší černá mrkev od oranžové a co si z ní uvařit?

Na první pohled se může zdát, že černá mrkev je jen rozmar šlechtitelů zeleniny. Chutná téměř stejně jako ta oranžová, jen má možná o trochu zemitější chuť. Její největší výhodou je ale barva, která dokáže proměnit jídla v umělecký počin! ...
Škola vaření: chilli omáčka
  • Tipy a triky

Škola vaření: chilli omáčka

Tomu říkáme vášeň! Domácí chilli omáčka inspirovaná asijskou kuchyní vás roztetelí a dodá letnímu vaření říz.   ...

Obchod Apetit