Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Tipy na víkend 9. 3.–10. 3.

Užít si poslední dny na sněhu, ochutnat spoustu polévek anebo si navzdory půstu pochutnat na zabijačkových hodech budete moci druhý březnový víkend.
6. 3. 2019 | Autor: redakce Apetitu

Krakonošovi lyžníci

9. 3., od 10.00 (prezentace závodníků od 9.00), Malá Úpa, SKI areál Pomezky

Zažít atmosféru starých časů, kdy se hory vydávali dobývat jen ti nejzdatnější a nejdobrodružnější milovníci sportu, si vychutnáte v Malé Úpě v Krkonoších. Závodníci v dobových oděvech a na historických lyžích se utkají v závodu ve skoku ladném i v soutěži o nejlepší historický kostým. Během akce se budete moci občerstvit na jarmarku, ochutnat dobroty z grilu a využít služeb venkovního baru.

Vstup: zdarma

 

Polívkování

9. 3., 10.00–18.00, Praha 5, Smíchovská náplavka

Více než 60 druhů polévek ze všech koutů světa pro vás chystají na Smíchovské náplavce. Těšte se na boršč, bouillabaissu, pho, cocido, menudo, halászlé nebo miso. Pokud toužíte po něčem vydatnějším, dejte si jeden z několika druhů gulášů, a honí-li vás po slaném obědě mlsná, zažehnáte ji pomocí buchet a koláčů. Vše spláchnete pivem, cidrem, moštem nebo svařeným vínem.

Vstup: info na místě

 

Ladovské vepřové hody v Pivovaru Velké Popovice

9. 3., 9.00–15.00, Pivovar Velké Popovice

Masopust už sice skončil a správně bychom se měli postit, ale pokud na půst nedbáte a dosud jste se nenabažili jelítek a jitrniček, vydejte do velkopopovického pivovaru, v Ladově kraji, co by kamenem dohodil do Hrusic, pro vás přichystali zabijačku jako z obrázku milovaného klasika.

Pokud plánujete si v pivovaru pořádně zavdat i místního piva, využijte možnost se na místo dopravit speciálně vypraveným vlakem. Mimořádný spoj vyjíždí z Prahy, Hlavního nádraží, v 10.15 s přestupem ve Strančicích v 10.45. Zpět z Velkých Popovic odjíždí ve 14.30.

Vstup: info na místě, vlaková jízdenka 100 Kč z Prahy, 50 Kč ze Strančicích

Přidat komentář