Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

12. Apetit piknik v Grébovce: Těšit se můžete na kuchařské show slavných osobností, workshopy, soutěže a další extra porci zábavy!

Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Přijďte za námi 10. června 2023 do pražské Grébovky, vychutnejte si skvělé jídlo, letní atmosféru, oslavte s redakcí narozeniny časopisu Apetit a křest nových kuchařek, užijte si setkání s hvězdnými hosty, workshopy a zábavné show. Odnesete si nejen krásné zážitky, ale také úžasné výhry. Na co všechno se můžete těšit? 

Zábavné workshopy  

Kromě hýčkání chuťových pohárků a nakupování dobrot vás na pikniku i něco naučíme! Naši hosté vám prozradí své tajné fígle, co se týká zpracování surovin a přípravy jídel. Těšit se můžete i na výtvarný workshop Národní galerie, vaření s dětmi, výrobu doplňků a mnoho dalšího. To vše zdarma nebo za drobný poplatek.  

Skryt pre seznam
Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
Skryt pre seznam

Lahůdková tombola 

Jeden los vás vyjde na 25 Kč a seženete ho u stánku Apetit shopu. Šanci vyhrát budete mít každé dvě hodiny, protože losování proběhne hned pětkrát v průběhu dne. Tak neváhejte a zkuste své štěstí! Čeká na vás spousta skvělých cen.  

Program pro nejmenší 

I malí návštěvníci si u nás přijdou na své. Také letos jsme pro ně připravili zábavnou stezku. Děti čeká legrace v podobě soutěží a nejrůznějších zábavných aktivit a poutavých úkolů. A pokud úkoly splní, odměna je nemine!

  • Mohou si také užít tvoření s Koresem, čtení s Albatrosem nebo různé pohybové aktivity. Společně s DDM Praha 2 vaše děti zabavíme tak, že se jim nebude chtít domů.
Skryt pre seznam
Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
Skryt pre seznam

Křest nových kuchařek  

Během pikniku pokřtíme naše nejnovější knihy: kuchařka Mleté maso vyšla v únoru, v květnu jsme přidali knihu Mrkev, dýně a cuketa.

  • Přijďte si s námi připít a ochutnat dort od Lelí‘s cupcakes, protože zároveň oslavíme 19. narozeniny Apetitu!  
Skryt pre seznam
Apetit piknik
ZDROJ: Apetit
Skryt pre seznam

Kuchařské show na Apetit stage

Kromě skvělého jídla pro vás ovšem chystáme i pořádně nabitý program na celý den. Nudit se nebudete ani na chviličku! Minout byste určitě neměli Apetit stage, kde se celý den budou střídat hvězdní hosté a chybět nebude ani redakce Apetitu. Celým dnem bude provázet moderátorka Kristina Kloubková. Kdo na stage vystoupí?

  • Roman Vaněk, autor kuchařek a majitel školy vaření
  • Pavel Berky, semifinalista soutěže MasterChef Česko a foodblogger
  • Cukrářka Helena Fléglová
  • Chili Ta Thuy, kuchařka a influencerka
  • Roman Staša, vítěz soutěže MasterChef Česko
  • Šéfkuchař Jan Horký & škola grilu  

Tak za námi nezapomeňte 10. června 2023 přijít do Grébovky! Apetit piknik je nejenom svátkem skvělého jídla, ale také dnem plným pohody, zábavy a překvapení pro celou rodinu! Moc se na vás těšíme!

Všechny důležité novinky najdete na apetitpiknik.cz.

Skryt pre seznam
Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín