Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
3. Apetit piknik

3. Apetit piknik

I letos pro vás chystáme velkou gastronomickou party, kde můžete ochutnat sladké i slané dobroty, nakoupit si, setkat se s naší redakcí a zažít spoustu zábavy. Přijďte v sobotu 22. června do parku na Karlínském náměstí v Praze.
21. 5. 2013 | Autor: redakce Apetitu

Zveme vás na piknik, na který nepotřebujete ani piknikový koš, ani svačinu s sebou. Neodolatelné dobroty opět připraví naši nejmilejší kulináři a pestrou škálu lahůdek představí i ověření farmáři a výrobci, pro které je dobré jídlo vášeň. K tanci a poslechu zahrají kapely k sežrání a bavit vás budou i cooking show časopisu Apetit. Budeme pro vás mít také dárky a další překvapení.

Na co se začít těšit?

  • Na naše oblíbené farmáře, maloproducenty, ale hlavně na kulinářské hvězdy z řad našich čtenářů a jejich bezkonkurenční koláče, muffiny, paštiky, džemy…
  • Nabídneme vám kuchařky z Edice Apetit za ‚piknikovou‘ cenu.
  • Čekají vás soutěže o zajímavé ceny, chystáme pro vás zábavné cooking show a workshopy s našimi partnery a hosty. Opět budeme volit nejlepšího kulináře.

Na pikniku se můžete setkat s celou naší redakcí, společně si sednout do trávy a probrat, co vám chutnalo a co vás zaujalo… Těšíme se na vás v sobotu 22. června od 10 do 19 hodin v parku na Karlínském náměstí v Praze 8. Pozvěte i své přátele na Facebooku! Stránky události: https://www.facebook.com/events/114054225444892/

Přidat komentář