Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo

Jídlo ulice opět v Praze. V neděli vyrazte do Stromovky

Street Food Festival potřetí
7. 10. 2014 | Autor: Jana Kopřivová

Z Brna zase zpátky do Prahy. Street Food Festival se zrodil na jaře v hlavním městě, poté se v létě přesunul do brněnské Industry a teď se vrací zase zpět. Tentokrát si na skvělé pouliční jídlo zajdete do Stromovky. Třetí kolo Street Food Festivalu startuje v neděli 12. října v 10 hodin v Tiskárně na Vzduchu v areálu Výstaviště 67. 

Ačkoliv festival představí několik novinek, motto se nemění: Každý sám za sebe a všichni pro vás. Své kulinářské umění opět předvedou profesionálové i amatéři. Organizátoři kladou důraz na pestrost a kvalitu a radost tak udělají všem, kteří se chtějí dobře najíst, rádi zkoušejí nové chutě a baví je netradiční a multižánrové prostředí. A mimochodem, je to také jedinečná příležitost k setkání s výjimečnými osobnostmi pražské foodies komunity.

Líbí se nám: Vším, co ochutnáte na nedělním Street Food festivalu, přispějete na Domov sv. Karla Boromejského v Praze-Řepích, který se stará o nemocné seniory a práci poskytuje ženám ve výkonu trestu. Pomáhají zde pečovat o klienty a získávají návyky a praxi, které jim po odchodu z vězení zvyšují šanci na návrat do normálního života. Více o zařízení na www.domovrepy.cz 

 

Přidat komentář