0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ať má hostina tu správnou šťávu!

Komerční sdělení
Jídlo se zeleninou plné chuti
ZDROJ: Thomy/Nestlé
sdílet:

Chcete přátelům připravit báječnou hostinu? Základem úspěchu jsou kvalitní ingredience a také ta pravá grilovací omáčka, která jakýkoliv (ne) masový pokrm vyladí k dokonalosti! Ze sortimentu od tradiční švýcarské značky THOMY se dá s chutí vybírat!

Ještě lepší prožitek z BBQ…odkud to ale pochází?

Ze španělského slova „barbacoa". Tak se nazýval dřevěný rám, na kterém se na otevřeném ohni připravovalo maso. A právě tady má původ kouřová chuť, kterou všichni známe a milujeme. Značka THOMY ale BBQ omáčkou s příchutí brandy dodá vašemu hotdogu ještě říznější nádech (a přitom bez kapky alkoholu). Zkusíte ji?
   

Hotdog s BBQ omáčkou
ZDROJ: Thomy/Nestlé

   
Luxusní bašta pro všechny

Připravujete kuřecí maso na jakýkoliv způsob, ale potřebujete mu ve výsledku dodat zvláštní chuť? Nemůžete se rozhodnout, jestli zvolíte pikantnější, nebo jemnější chuť? Chybu neuděláte sladkokyselou omáčkou s paprikou, které neodolá nikdo.
   

Kuřecí maso se sladko-kyselou omáčkou
ZDROJ: Thomy/Nestlé

  
Ryba s medem a hořčicí

Inspirovala jste se na dovolené středomořskou stravou, takže podáváte čerstvou grilovanou rybu? V létě neexistuje nic lepšího. A když tuhle porci výživné dávky omega 3 mastných kyselin přelijete hořčičnou omáčkou s medem, každý si bude chtít přidat!
  

Ryba s omáčkou
ZDROJ: Thomy/Nestlé

   
Tradice, která má chuť

Značka THOMY je od samotného začátku (rok 1954) spojována s inovacemi — jako první například představila hořčici v tubě. V 70. letech se THOMY zařadilo k největšímu potravinářskému koncernu Nestlé. Dnes jsou výrobky THOMY k dostání nejen v německy mluvících zemích, ale i v Čechách, na Slovensku nebo v balkánských zemích.
   

Vylepšení chuti bez konzervantů
ZDROJ: Thomy/Nestlé
Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Komerční sdělení
Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!
  • Lidé a jídlo

Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!

Sladká, příjemně nadýchaná a křupavá svačinka, která se doslova rozpustí na jazyku a vy si ji nejlépe vychutnáte v kombinaci s oblíbenou kávou nebo čajem. Takové chvíle moc nestojí, o to důležitější a povznášející v životě jsou. Užijte si...
KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?

Chcete uvařit guláš nebo roštěnky k nedělnímu obědu? Tušíte, jestli se na vývar lépe hodí přední nebo zadní hovězí či které použít do rajské? S naším kvízem můžete zjistit, jak si s hovězím rozumíte. ...
Komerční sdělení
Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Aperitivo Italiano je chvíle vyhrazená rodině, přátelům a ochutnávání. Nesmí chybět tyčinky grissini, krekry, sušená rajčata, olivy a samozřejmě sklenička osvěžujícího aperitivu, který doladí party atmosféru a připraví chuťové buňky na...

Obchod Apetit