0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

TOHLE JE IN…stantní káva!

AD
Letní drinky s instatní kávou Jacobs
Fruity Velvet Smoothie , ZDROJ: Jacobs
sdílet:

Už jste vyzkoušeli nový trend? Míchané drinky s instantní kávou jsou dokonalé pro letní sezónu a navíc jednoduché na přípravu. Energie a relax v jednom. Nové kreativní osvěžení – můžete zkoušet různé druhy (ne)mlék a přidávat i alkohol. Inspirujte se vybranými recepty, míchejte a bavte se s Coffee Snacks.

FRUITY VELVET SMOOTHIE

Potřebujete jen: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Velvet; 200 ml (sójového) mléka; 2 cl ovocného sirupu (jahoda/malina/mango); led. Šejkr naplňte do poloviny ledem, přidejte dvě lžičky instantní kávy Jacobs Velvet, přilijte (sójové) mléko a ovocný sirup. Vše důkladně protřepejte. Nalijte spolu s ledem do sklenice a ozdobte kousky čerstvého ovoce a je to. Ekotip: Jako šejkr můžete klidně použít prázdnou sklenici od instantní kávy Jacobs a místo skleničky zase prázdnou sklenici menšího balení.
   

Letní drinky s instantní kávou Jacobs
ZDROJ: Jacobs

   
COFFEE COLADA

Připravte si: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Krönung; 150 ml ananasového džusu; 4 cl světlého rumu; 4 cl slazené kondenzované smetany/mléka; led. Šejkr naplňte do poloviny ledem, přidejte dvě lžičky instantní kávy Jacobs Krönung, přilijte ananasový džus, světlý rum a slazenou kondenzovanou smetanu. Vše důkladně protřepejte. Nalijte spolu s ledem do sklenice a ozdobte kouskem čerstvého ananasu.
  

Letní drinky s instatní kávou
ZDROJ: Jacobs

   
INSTATONIC

Využijete: 2 lžičky instantní kávy Jacobs Barista Americano; 100 ml tonicu; 1/8 limetky; led.
Sklenici naplňte ledem a přilijte tonic. Do šejkru přidejte pár kostek ledu, trochu toniku a dvě lžičky instantní kávy Jacobs Barista Americano, která obsahuje i 15 % namletých kávových zrn. Důkladně protřepejte. Nalijte opatrně přes sítko do sklenice s tonikem. Přidejte šťávu z limetky. Ozdobte kouskem limetky a je to. Pro případ, že byste potřebovali ještě názornou ukázku, jak postupovat, video k receptu najdete níže.
   

Video file

   
LYOFILIZOVANÁ KÁVA

Také, když si kupujete sušené ovoce, vybíráte zásadné lyofilizované, protože je nejchutnější a nejkvalitnější? A víte, že tímto způsobem, tedy sušením mrazem, se připravuje i ta nejlepší instantní káva – například Jacobs Krönung a Jacobs Barista Americano? Pro více info a inspirace na další recepty mrkněte na stránky, společnosti Jacobs.

Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti
  • Zajímavosti

Kombucha: Připravte si nápoj dlouhověkosti

Pozitivní účinky kombuchy na lidský organismus jsou známy již tisíce let. Jedná se o fermentovaný nápoj, který je díky živým kulturám bohatý na probiotika, antioxidanty a mnoho dalších prospěšných látek. Jak si kombuchu připravit doma? ...
AD
Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!
  • Nakupujeme

Stop plýtvání jídlem aneb Nekrmte koš!

Věděli jste, že domácnosti jsou odpovědné až za 53 % potravinového odpadu? Tento alarmující údaj, zveřejněný organizací Zachraň jídlo, nám může posloužit jako odrazový můstek ke změně. Naučíme-li se lépe hospodařit, bude to mít pozitivní...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč