0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Farmářský džus

Farmářský džus
sdílet:
Džus nabitý vitamíny ode dna až po okraj. Nejenom, že skvěle osvěží, ale zároveň prokáže vašemu zdraví nenahraditelnou službu. Tak tedy "na zdraví" a "až do dna"!

Ingredience:

  • hrst jahod
  • 1 okurka
  • 1 jablko
  • 2 mrkve

Příprava koktejlu:

  1. Jahody omyjte a zbavte stopek. Okurku také omyjte a jablko a mrkve okrájejte a všechno nakrájejte na větší kusy. 
  2. Připravené ingredience dejte do odšťavňovače a vymačkejte šťávu.

 

Něco navíc:

Farmářský džus má vysoký obsah vitamínů A a C. Vitamín A mimo jiné podporuje správné vstřebávání železa. Vitamin C je velmi důležitý například pro správné fungování imunitního systému.

 

Díky novému šnekovému odšťavňovači Philips vybavenému inovativní technologií MicroMasticating skončí až 90%* šťávy a živin ze zeleniny a ovoce ve vaší sklenici a ne v zásobníku na odpad. Využijte potenciál všech surovin na maximum! Bojíte se, že po přípravě jednoho koktejlu strávíte v kuchyni hodinu čištěním odšťavňovače? Nemusíte, bude vám totiž stačit 1 minuta! Nový design přístroje také zohledňuje nedostatek prostor v mnoha kuchyních a tak se vejde se i do té nejmenší z nich.

Více informací najdete zde: www.philips.cz/odstavnovace

 

Loading Video...
* Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...

Obchod Apetit