0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Jarní detox

AD
odšťavňovač phillips
ZDROJ: Archiv
sdílet:
Jarní únava? Už nikdy! Braňte se pomocí zbraní, které vám poskytla sama příroda - vitaminy nabitým ovocem a zeleninou!

Zima už je nadobro za námi a s probouzejícím se jarem přišel čas očistit znavené tělo a nastartovat organismus lehkým detoxem. Sami na sobě možná až příliš často pociťujete známky „jarní únavy“ - celodenní ospalost, vyčerpání, nechuť se do čehokoli pouštět, apatii i pocit, že ani celodenní spánek by nepomohl znovuobnovit zásobu vaší energie do života...

Nejste v tom sami! Tento neutěšený stav zažívají až ¾ z nás. Důvodů je celá řada, ale zásadními hráči, kvůli kterým se nám pomalu ani nechce ráno vylézt z postele, jsou dlouhodobý nedostatek slunečního svitu a strava nepříliš bohatá na vitaminy. Rad, jak se s touto situací vyrovnat, existuje nespočetné množství. Ta naše je jednoduchá...

Zahajte šťávový odboj! Vezměte si na pomoc přírodu a zapojte do jídelníčku co nejvíce čerstvé zeleniny a ovoce! Sami dobře víme, že chroupat syrový celer, kapustu nebo brokolici každého neláká... Ba dokonce, že se k tomu v některých případech musíte přemlouvat a nutit. Tomu je naštěstí konec. Všechny suroviny nabité vitaminy můžete do své životosprávy zapojit i v zábavné formě zdravých koktejlů, které si zamilujete hned po prvním doušku!

odšťavňovač phillips

Díky novému šnekovému odšťavňovači Philips vybavenému inovativní technologií MicroMasticating skončí až 90%* šťávy a živin ze zeleniny a ovoce ve vaší sklenici a ne v zásobníku na odpad. Využijte potenciál všech surovin na maximum! Bojíte se, že po přípravě jednoho koktejlu strávíte v kuchyni hodinu čištěním odšťavňovače? Nemusíte, bude vám totiž stačit 1 minuta! Nový design přístroje také zohledňuje nedostatek prostor v mnoha kuchyních a tak se vejde se i do té nejmenší z nich.

Už neváhejte a smíchejte si energií a chutí nabitý mix přesně na míru nebo se inspirujte našimi recepty! Kromě konzumace čerstvé zeleniny a ovoce je při jarním detoxu také vhodné omezit spotřebu kofeinových nápojů, cukru, cigaret a alkoholu a především zařadit pohyb na čerstvém vzduchu a jarním sluníčku!

 
* Interní testy prováděné postupně s 1 000 g hroznového vína, jablek, ostružin, jahod, rajčat, vodního melounu, pomerančů a granátových jablek.
Loading Video...

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč