0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kam za gurmánskými zážitky i relaxací? Navštivte Spa hotel Lanterna.

AD
Kam za gurmánskými zážitky i relaxací? Navštivte Spa hotel Lanterna.
sdílet:
Spadané listí šustící pod nohama, chladivý vzduch tak čistý, že se vám z něj až zatočí hlava, horký bylinkový čaj na zahřátí po procházce, uvolňující masáž a speciality mistrů kuchařů rozplývající se na jazyku… Přesně tak může vypadat váš podzim, pokud si ho dopřejete ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Právě tento půvabný kout Beskyd v poslední době objevují nejen milovníci kvalitní relaxace, ale také vynikající gastronomie v podání šéfkuchaře Pavla Václavíka a jeho týmu. Hotel si vydobyl renomé mezi gurmány díky svěží a originální gastronomii, která využívá místní recepty i suroviny a ztvárňuje je v souladu s trendy současné moderní gastronomie.

Tu zde zakusíte jak v hlavní hotelové restauraci, tak i v intimnějším prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka, která se specializuje na nabídku sezónních menu obměňovaných každé dva měsíce. Pokud si pospíšíte, ještě do konce října stihnete ochutnat menu To nejlepší z Valašska. Od listopadu je vystřídá elegantní Procházka Francií.

Milovníkům nevšedních zážitků doporučujeme Noc bílých lanýžů 17. listopadu. Hoteloví kuchaři se vypraví na tradiční trhy přímo do „lanýžové“ oblasti Piemont a z přivezených čerstvých bílých lanýžů a dalších surovin připraví pětichodové menu snoubené s víny italského vinařství Sandrone. Zvýhodněný balíček zahrnuje menu s ubytováním na jednu noc. Před degustačním večerem nebo na druhý den tak můžete vyrazit na procházku nádherně zbarvenou valašskou přírodou, která hotel obklopuje, nebo si dopřát uvolňující relaxaci a masáž ve wellness centru. V prosinci můžete navštívit například oblíbený degustační večer s Kurzem etikety stolování Ladislava Špačka. Pokud máte neodbytný pocit, že by potřebovaly vzdělat u stolu i vaši potomci, vezměte je 4. prosince na dětský program Ladislava Špačka Šašek a královna, který výuku zprostředkuje hravou formou.

Jestli se už nyní poohlížíte po originálním vánočním dárku, co třeba jedinečný degustační večer se speciálním Menu filmových hvězd? Jeho jednotlivé chody budou inspirovány slavnými filmy režiséra Jiřího Menzela a budou servírovány za osobní účasti této jedinečné osobnosti české kinematografie.

Ať už si z nabídky vyberete cokoli, třešinkou na dortu korunující zážitky z dobrého jídla ve Spa hotelu Lanterna je vždy také relaxace. Tu si můžete dopřát v komorním hotelovém spa s bazénem, saunovým světem a bohatou nabídkou masáží a tělových ošetření. Ubytovaní hosté mají navíc neomezený vstup i do blízkého relaxačního centra Wellness Horal s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C, bohatou nabídkou exotických masáží a stále populárnějšími saunovými rituály.

 

Pokud k tomu připočtete krásnou okolní přírodu, komfortní zázemí hotelu a milý personál, na výlet do Spa hotelu Lanterna určitě nezapomenete.

Více informací: www.lanterna.cz

 

Speciální tipy ze Spa hotelu Lanterna:

  • Vánoce v Beskydech – vánoční pobyty, díky nimž můžete přenechat přípravu štědrovečerní večeře týmu kuchařů a místo chystání a stresů si užít společné chvíle s blízkými uprostřed zasněžených Beskyd
  • Romantické hýčkání – nejoblíbenější pobyt pro páry s masáží, obličejovým ošetřením, šestichodové zážitkové menu v restauraci Vyhlídka a snídaní do postele, ideální také jako svatební dar
Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit