0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ušetřete s Albertem čas na pravou prázdninovou zábavu

AD
Magazíny, letáky a online čtení ALBERT
ZDROJ: ALBERT
sdílet:

Užijte si léto v každém jeho okamžiku a neztrácejte čas vymýšlením každodenního jídelníčku a hledáním potravin v akci. S Albertem můžete mít spoustu inspirativních receptů a tipů kdykoliv po ruce. Ať už díky online magazínu, receptům Albert, nebo aktuálním online letákům.

Měření

Zjistěte si dopředu, jaká je nejčerstvější nabídka výhodných cen díky online letákům pro supermarkety i hypermarkety Albert. Stačí si vyhledat leták platný přímo pro vaši oblíbenou prodejnu, nebo díky geolokaci k aktuálně nejbližší. Pokud k výběru svých oblíbených produktů v akci využijete čas v hromadné dopravě nebo třeba při čekání na taxíka, získáte cenný čas navíc pro vaši letní pohodu na koupališti.

Pokud si s sebou k opalování u vody zapomenete vzít právě rozečtenou knížku, nezoufejte, kvalitní obsah magazínu Albert je pro vás k dispozici také online. Jelikož Albertu opravdu záleží na tom, abyste nejen jedli, ale i žili lépe, je pro vás magazín naplněný inspirativními recepty ze sezónních surovin i tipy, jak žít a jíst udržitelně a beze zbytků.

A kdyby se náhodou stalo, že byste zrovna neměli chuť na vybrané recepty v aktuálním čísle magazínu Albert, je pro vás připravena obsáhlá databáze receptů světových kuchyní. Díky filtraci dle nejrůznějších parametrů, od typu speciální diety a náročnosti přípravy pokrmu až po společenskou příležitost, se vyhnete zdlouhavému listování v kuchařských knihách. S recepty Albert máte jistotu kvalitních a prověřených pokrmů. Protože lepší jídlo vede k lepšímu životu.

Čerstvé a jen ty nejkvalitnější potraviny z Albertu online, s dovozem zdarma.
ZDROJ: ALBERT

Aby pro vás vymýšlení týdenního menu i samotné nakupování bylo ještě více komfortní, zařadil Albert veškeré recepty i akční letáky také do mobilní aplikace Můj Albert. Vyhledejte si recept, na který máte zrovna chuť a jednoduše si na jeden klik vložte potřebné ingredience na svůj nákupní seznam. Navíc díky exkluzivním akcím ušetříte s věrnostní aplikací vždy nejvíce. A zákazníci Alberta z Brna, Olomouce či Ostravy mají ještě jednu perfektní výhodu navíc – možnost online nákupu a rozvozu zdarma díky službě Albert Domů Zdarma.

Autor: Komerční sdělení

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit