0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vše, co potřebujete vědět o jarních Dnech Marianne 2022!

Dny Marianne – jaro 2022
ZDROJ: Marianne
sdílet:

Jaro je tady a s ním přichází i druhý ročník jarních Dnů Marianne. Kromě slev až 50 % se můžete těšit na novinku v podobě Zlatých kuponů! Co dalšího vás čeká?

Zapište si do svých diářů datum 22.–24. 4. a přijďte se na chvíli odreagovat do víru slev. Možná máte na svém wishlistu už dlouho vytoužený kousek nebo chcete udělat radost svým blízkým nějakým dárkem a právě Dny Marianne jsou skvělou přílěžitostí své touhy naplnit. Navíc za výhodné ceny. 

SLEVOVÉ KUPONY 

Dny Marianne budou probíhat v 3500 zapojených kamenných obchodech a e-shopech, kde díky skvělým nabídkám, kterých je přes 330, výhodně nakoupíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Slevové kupony najdete v dubnových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a nově ve vašem webovém prohlížeči.

Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto cena Marianne je 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.
 

 

Dny Marianne – jaro 2022 - časopisy Marianne a Marianne Bydlení
ZDROJ: Marianne

ZLATÉ KUPONY

Letos pro vás máme novinku, která vám zajistí ještě větší slevy! Vybrali jsme Zlaté kupony na ty nejvýhodnější a nejatraktivnější nákupy známých i méně známých značek, které jinde nenajdete. Můžete se těšit např. na Sephora, Falconeri, GAP, infokrasa.cz a další.

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních kousků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to nikdy nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy a ukáže vám nejbližší obchody v okolí.

Nevíte, jak aplikaci nainstalovat nebo jak se do ní zaregistrovat? Poradíme vám v návodu zde.

Na pomoc Ukrajině

I nás situace na Ukrajině a osudy ukrajinských obyvatel velice zasáhly. Z každé prodané mobilní aplikace Dny Marianne proto věnujeme 10 % na pomoc dětem a rodinám zasaženým konfliktem na Ukrajině.

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků
  • Lidé a jídlo

Zimní Apetit piknik přilákal tisíce návštěvníků

Na začátku byla myšlenka setkat se s vámi, našimi čtenáři, nejen v létě, ale také v druhé polovině roku. Vychutnat si skvělé jídlo, popovídat si, nakoupit dárky, zkrátka si užít krásný den. Bude osvědčený letní recept fungovat i v zimě?...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
549 Kč
384 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč