0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vše, co potřebujete vědět o jarních Dnech Marianne 2022!

Dny Marianne – jaro 2022
ZDROJ: Marianne
sdílet:

Jaro je tady a s ním přichází i druhý ročník jarních Dnů Marianne. Kromě slev až 50 % se můžete těšit na novinku v podobě Zlatých kuponů! Co dalšího vás čeká?

Zapište si do svých diářů datum 22.–24. 4. a přijďte se na chvíli odreagovat do víru slev. Možná máte na svém wishlistu už dlouho vytoužený kousek nebo chcete udělat radost svým blízkým nějakým dárkem a právě Dny Marianne jsou skvělou přílěžitostí své touhy naplnit. Navíc za výhodné ceny. 

SLEVOVÉ KUPONY 

Dny Marianne budou probíhat v 3500 zapojených kamenných obchodech a e-shopech, kde díky skvělým nabídkám, kterých je přes 330, výhodně nakoupíte. Čekají na vás slevy až 50 % a už teď jsme si jistí, že vám jich přiroste k  srdci hned několik – stejně jako dárků za nákupy. Slevové kupony najdete v dubnových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v kuponové knížce, v aplikaci Dny Marianne a nově ve vašem webovém prohlížeči.

Jako každý rok, i letos jsou kuponky v Marianne a Marianne Bydlení odlišné, proto cena Marianne je 109,90 Kč a Marianne Bydlení 79,90 Kč.
 

 

Dny Marianne – jaro 2022 - časopisy Marianne a Marianne Bydlení
ZDROJ: Marianne

ZLATÉ KUPONY

Letos pro vás máme novinku, která vám zajistí ještě větší slevy! Vybrali jsme Zlaté kupony na ty nejvýhodnější a nejatraktivnější nákupy známých i méně známých značek, které jinde nenajdete. Můžete se těšit např. na Sephora, Falconeri, GAP, infokrasa.cz a další.

MOBILNÍ APLIKACE

Chcete mít při nákupech volné ruce k výběru těch nejhezčích módních kousků? Stáhněte si mobilní aplikaci Dny Marianne a užijte si pohodlné nákupy. Ať už vybíráte něco na sebe, pro děti, nebo dárky pro kamarádky, s aplikací Dny Marianne na to nikdy nebudete samy. Pomůže vám vybrat ty nejlepší slevy a ukáže vám nejbližší obchody v okolí.

Nevíte, jak aplikaci nainstalovat nebo jak se do ní zaregistrovat? Poradíme vám v návodu zde.

Na pomoc Ukrajině

I nás situace na Ukrajině a osudy ukrajinských obyvatel velice zasáhly. Z každé prodané mobilní aplikace Dny Marianne proto věnujeme 10 % na pomoc dětem a rodinám zasaženým konfliktem na Ukrajině.

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

KVÍZ: krajové speciality
  • Kvízy

KVÍZ: krajové speciality

Knedlo vepřo zná každý – oblíbený český pokrm nabízejí nejen hospody a restaurace ale také školní jídelny a kantýny. Česká kuchyně má ovšem daleko víc co nabídnout. Důkazem jsou speciality z českých a moravských koutů. Schválně, s kolika z...
Komerční sdělení
Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!
  • Lidé a jídlo

Nadýchané, a přece udržitelné mlsání!

Sladká, příjemně nadýchaná a křupavá svačinka, která se doslova rozpustí na jazyku a vy si ji nejlépe vychutnáte v kombinaci s oblíbenou kávou nebo čajem. Takové chvíle moc nestojí, o to důležitější a povznášející v životě jsou. Užijte si...
KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?
  • Kvízy

KVÍZ: Jak dobří jste v úpravě hovězího masa?

Chcete uvařit guláš nebo roštěnky k nedělnímu obědu? Tušíte, jestli se na vývar lépe hodí přední nebo zadní hovězí či které použít do rajské? S naším kvízem můžete zjistit, jak si s hovězím rozumíte. ...
Komerční sdělení
Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Léto, rodina, přátelé, skvělé pití a italská pohoda!

Aperitivo Italiano je chvíle vyhrazená rodině, přátelům a ochutnávání. Nesmí chybět tyčinky grissini, krekry, sušená rajčata, olivy a samozřejmě sklenička osvěžujícího aperitivu, který doladí party atmosféru a připraví chuťové buňky na...

Obchod Apetit