Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vychází zářijová Marianne se slevovými kupony Dny Marianne

Zářijová Marianne
ZDROJ: Marianne
sdílet:

Každoročně nejočekávanější číslo časopisu Marianne je tu! Ponořte se do čtení zářijového vydání, u kterého najdete kuponovou knížku Dny Marianne.

Máte rádi rozhovory se zajímavými osobnostmi? My také! A tak si v zářijové Marianne můžete přečíst rozhovor s herečkou Sarah Haváčovou, která zabrousila do spisovatelských vod a rozhodla se napsat knihu o své pouti do Fátimy. Naše šéfredaktorka Monika Mudranincová si popovídala s ikonou české pop-music Helenou Vondráčkovou a módní redaktorka Eliška Vrbová zase vyzpovídala jednu z nejznámějších českých návrhářek Kláru Nademlýnskou. V zářijové Marianne jsme nezapomněli ani na muže. Za přečtení rozhodně stojí rozhovor s hercem Davidem Švehlíkem, který si v nové komedii Přání k narozeninám zahrál roli doktora Martina Stránského, nebo rozhovor s Danielem Krejčíkem.

Nedílnou součástí zářijové Marianne je kuponová knížka Dny Marianne, ve které najdete více než 800 nabídek do 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice. V letošním roce proběhnou Dny Marianne od 16. do 18. září a těšit se můžete hned na sedm Marianne Lounges, kde získáte skvělé dárky jako odměnu za vaše nákupy. A pokud vám můžeme dát osobní tip, nepřehlédněte Zlaté kupony, nejvýhodnější a nejatraktivnější nabídky, které jsme pro vás osobně vybrali v redakci Marianne. Více informací o zářijových Dnech Marianne najdete na dny.marianne.cz.

V nové Marianne nechybí ani mnoho zajímavých témat. Iva Hadj Moussa si posvítila na páry, které tráví noc v oddělených pokojích. Je to známka odcizení, nebo prostě způsob, jak se dobře vyspat? A má to vliv na sexuální život? Silné téma si připravila autorka Hana Trojánková Biriczová, článek s názvem Jsem máma, ale bez dítěte se zaměřuje na ženy, které prožily jednu z největších bolestí na světě – přišly o nenarozené dítě. U rodinného tématu ještě zůstaneme díky Denise Proškové a jejímu článku Nejisté pouto tátů a dcer. Co dělat, když náš táta nefungoval, jak měl? A znamená to, že nás to podvědomě bude táhnout k podobným partnerům? Odpovědi najdete v zářijové Marianne. 

Autor: redakce Apetitu

Apetit magazín

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Líná kuchařka: Jak se dobře najíst bez dlouhého vaření

Edice Apetit se rozrůstá o další novinku. Línou kuchařku jsme ušili na míru všem, kteří rádi dobře jedí, ale nemají čas nebo chuť trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Kniha je plná receptů, které pravděpodobně znáte. My jsme je ale zjednodušili...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
339 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč