0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Baví vás nakupování? S MasterCard Elite si ho užijete ještě víc

AD
nakupovani
ZDROJ: Pixabay.com
sdílet:
Komerční článek – Sen o výhodném nakupování se vám může splnit díky věrnostnímu programu MasterCard Elite.

Propagace značky MasterCard.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Jednou z věcí, na kterých jsou ženy doslova závislé, je nakupování. Také milujete nákupy a ráda byste uvítala velké slevy či dárky u značkových prodejců? MasterCard vám představuje věrnostní program MasterCard Elite, ve kterém můžete při svém nakupování čerpat zajímavé výhody, odměny a další atraktivní služby. Stačí si pořídit prestižní platební kartu od MasterCard, a benefity jsou vaše.

  • Slevy vám nabízejí: Restaurace V Zátiší, Restaurace Bellevue, Restaurace Mlýnec, Steilmann, Exclusive Tours, Tick Tack Taxi, Brother & Duck, Centrum FotoŠkoda.
  • Dárek získáte v: Exclusive Tours, Delor, Paul.
  • Speciální služby pro vás připravili: Restaurace V Zátiší, Restaurace Bellevue, Restaurace Mlýnec, Delor, Paul, Steilmann, Exclusive Tours, Brother & Duck, Sixt, Estée Lauder.

kreditní karta

Jak se stát členem programu MasterCard Elite?

  1. Požádejte v jedné z níže uvedených bank o vydání prestižní karty MasterCard (Gold, Platinum, World nebo World Elite). Banky zapojené do programu: Citibank, Commerzbank, GE Money Bank, Komerční banka, LBBW, Raiffeisenbank, UniCredit Bank.
  2. Zažádejte v bance o zařazení do MasterCard Elite programu.
  3. Členská kartička MasterCard Elite programu vám pak bude zaslána poštou.
  4. Můžete využívat všech výhod programu MasterCard Elite.

Tip odborníka
Chcete zarezervovat stůl ve své oblíbené restauraci? Nebo byste ráda potěšila svého partnera a zajistila mu donášku vámi vybraného dárku? Pak využijte služeb Nonstop Alarm Centra, které mohou využít členové programu MasterCard Elite 24 hodin denně na telefonním čísle 242 452 600. V rámci nabídky Concierge Assistance máte kromě těchto služeb k dispozici také informace o golfových hřištích, o hotelích, o kulturních akcích, o restauracích atd. Získáte v okamžiku nejen potřebné informace, ale na lince vám zajistí i rezervace. V Nonstop Alarm Centru vám dokážou pomoci i s opravou vozu na místě poruchy, odtahem auta nebo se zapůjčením náhradního vozidla. A pokud se vám přihodí něco nečekaného v domácnosti, Domácí asistenční služba vás nenechá ve štychu. Zabezpečuje totiž technické a pohotovostní služby.

Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko

Víte, že…
Jedním z předních benefitů programu MasterCard Elite je i zvýhodněný vstup do nového letištního salonku MasterCard Lounge včetně jeho nadstandardních služeb. Ten se nachází v neveřejné části Terminálu 1 pražského letiště. Čeká zde na vás samoobslužný bar s občerstvením, TV, Wi-Fi, denní tisk a skvělá relaxační zóna. Salonek má i speciální obchodní zónu, kde můžete v klidu a bez starostí využít osobní počítače s připojením k internetu. O skutečné exkluzivitě salonku svědčí i to, že patronkou otevření se stala bývalá první dáma Dagmar Havlová. Dejte tak jasné sbohem nepohodlnému čekání na letišti a dopřejte si opravdový komfort a výjimečné služby. Více se o programu MasterCard Elite i salonku MasterCard Lounge dozvíte na www.eliteprogram.cz/mastercard-lounge.php.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Jak připravit pravé italské tiramisu?
  • Tipy a triky

Jak připravit pravé italské tiramisu?

Připravte si domácí tiramisu jako z italské cukrárny: lehké, smetanově krémové, vonící kávou… Podělíme se s vámi o rady, tipy i recepty, aby vás svou chutí autentický a božský dezert přenesl až do Itálie. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?
  • Lidé a jídlo

Víte, jak vypadaly socialistické kuchařky?

Kuchařky vždy byly oblíbeným knižním žánrem. V knihkupectvích najdeme širokou nabídku českých i zahraničních autorů a to i přes to, že receptů je plný internet. Do dnešní podoby se nějaký čas vyvíjely. Víte, jak vypadaly socialistické...
Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická
  • Zajímavosti

Jak se pěstuje vanilka vs jak se vyrábí ta syntetická

Vanilka je surovinou, kterou by bylo při přípravě krémových náplní, tvarohových dortů, pudinků a vanilkových rohlíčků škoda vynechat. Není snad krásnější sladká vůně, která se line z trouby. Často místo pravé vanilky používáme její náhražku...

Obchod Apetit