0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Dny Marianne 2019 se blíží!

Dny Marianne 2019 se blíží!
sdílet:
Nejlepší nákupní víkend v roce už je na dohled. Začínáme už v pátek 13. září a nakupovat se bude i v sobotu 14. a v neděli 15. září. Na Slovensku Dny Marianne startují už ve čtvrtek 12. září. Přichystejte se na velké slevy, bohatou nabídku v tisících obchodů a rozmazlování v Marianne Lounges, které letos najdete dokonce na osmi místech.

Vyrazte na nákupy 

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v  roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v  Česku a na Slovensku. Vybírat si můžete z téměř 600 nabídek a věříme, že rozhodně neodejdete z obchodů s prázdnou, naopak odnesete si ještě něco navíc. Opět vás totiž čeká i spousta dárků za nákupy. Ať už se rozhodnete osvěžit šatník, rozmazlit pleť nebo zkrášlit domácnost, na všechny úlovky se vám určitě bude hodit dárková taška Dny Marianne, letos ve zcela novém a neokoukaném designu. Mezi nabídkami nebudou chybět ani úžasné slevy na všechny kuchařky Apetit či na roční předplatné Apetitu. Podrobnosti o jednotlivých slevách najdete v  zářijových vydáních časopisů Marianne nebo Marianne Bydlení, v  kuponové knížce, v  aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz.

Pro dárek se zastavte do Marianne Lounge 

Vůbec poprvé v  historii Dnů Marianne jsme pro vás připravili  osm Marianne Lounges, ve kterých si užijete skvělou atmosféru a především speciální program. Detailní informace najdete v aplikaci Dny Marianne a na www.dnymarianne.cz. Těšíme se na shledání v  Praze (na Ovocném trhu a na Chodově), Ostravě, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Zlíně, Olomouci nebo ve slovenské Bratislavě. Do Marianne Lounges si nezapomeňte zaskočit i pro malou pozornost. Za nasbírané účtenky tam dostanete jeden či více dárků. Podle celkové hodnoty nákupu si budete moci vybrat ze dvou kategorií dárků. Ve vybraných Marianne Lounges (Praha, Ostrava, Olomouc, Zlín) navíc můžete využít speciální nabídku na roční předplatné časopisů Marianne a Marianne Bydlení, ke které obdržíte jako dárek jemnou květinovou vůni Mademoiselle AZZARO. 

Pro další slevy si dojděte s platební kartou

Pokud byste rádi během Dnů Marianne ještě více ušetřili, zaplaťte svoje nákupy kteroukoliv z  karet Mastercard, a dostanete o 3 % vyšší slevu nebo dárek k  nákupu. Na Slovensku si tyto výhodnější nákupy užijete s  kartou Mastercard od ČSOB. Vy ještě váháte?  

Stáhněte si aplikaci 

Někdo raději listuje časopisem a užívá si pečlivé vystřihování kuponů z  kuponové knížky, jiní zase nedají dopustit na naši přehlednou aplikaci Dny Marianne. Skvěle si rozumí s  iOS i Androidem. Co všechno v  ní najdete? Po zadání unikátního kódu z  papírové kuponové knížky se vám zobrazí informace o slevách, adresy jednotlivých obchodů i navigace, která vás k  nim dovede. Budete mít přehled o programu a nabídce dárků za účtenky v  jednotlivých Marianne Lounges. Elektronické kupony si můžete zakoupit přímo v aplikaci za 110 Kč (za tuto cenu dostanete obě kuponové knížky – Marianne i Marianne Bydlení). 

Sdílejte s námi radost z nákupů

Přidávejte na sociálních sítích fotografie nebo videa z vašich nákupů během Dnů Marianne s hashtagem #dnymarianne2019. Pokud se vyfotíte v novém outfitu, můžete vyhrát telefon značky Samsung. To zní skvěle, co říkáte? Podrobnosti o soutěži najdete zde.

Všechny informace o Dnech Marianne a veškeré novinky, které pro vás chystáme, najdete na www.dnymarianne.cz.

Redakce Marianne a všichni, kteří se na Dnech Marianne podílejí, vám přejí krásné září plné skvělých nákupů! 

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč