Hlasujte ve Výzvě Apetit a vyhrajte!

sdílet:
Přichází vaše chvíle! Právě teď můžete svými hlasy podpořit své favority ve Výzvě Apetit a ještě si odnést některou ze 150 krásných cen!

Červen je pro nás – a věříme, že i pro vás – každoročně měsícem Apetit pikniku. Letos ale všechny naše plány náhle změnila opatření proti šíření viru. Nedalo se nic dělat – piknik musel být zrušen. Přesto jsme chtěli zachovat hlavní účel pikniku, jímž je objevování nových tváří a produktů. Vždyť na pikniku se naši fanoušci už seznámili s tolika dobrotami a jejich zajímaví výrobci tam často díky zájmu návštěvníku nastartovali svou gastronomickou kariéru! A také jsme si přáli – když se letos nemůžeme setkat osobně – potěšit vás, naše milé čtenáře. A tak jsme ve spolupráci s online supermarketem Rohlik.cz a dalšími partnery přišli s Výzvou Apetit! V prvním kole jsme oslovili výrobce skvělých lokálních produktů, aby své dobroty přihlásili do jedné ze 6 kategorií. V těch budou soutěžit o místa dodavatelů privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz. Jejich produkt se tím dostane mezi širokou veřejnost a spolupráce se silným partnerem jim zajistí stálý odbyt, takže je krize, která by snad opět uzavřela farmářská tržiště a food festivaly, už nezaskočí.

Každý hlas se počítá

Nyní přichází vaše chvíle! Zapojte se do naší Výzvy a hlasujte v jednotlivých kategoriích pro produkt, který byste si chtěli v budoucnu snadno a rychle objednat na Rohlik.cz. Váš hlas má váhu! Nejenže podpoříte svého oblíbeného výrobce, ale můžete i vyhrát! Přichystali jsme pro vás přes 150 cen od našich partnerů. Jedná se například o lednici značky Samsung, kuchyňské pomůcky od Tefalu, čerstvé grilovací sety od Catering v krabici, balíček výrobků značky BEZ KOMPROMISU, produkty FINO, dárkové vouchery od la Formaggeria nebo oblíbené kuchařky edic Apetit! Stačí poslat hlas a můžete být vylosováni jako výherci.

Každý hlas se počítá. Ale pozor! V každé kategorii lze hlasovat pouze jednou. Díky počtu kategorií ovšem můžete volit celkem šestkrát: máte tedy 6 hlasů, do každé kategorie jeden. 

Pojďte do toho s námi! Pomozte některému z výrobců splnit si sen. S vaším přispěním se dostanou skvělé produkty na trh, a vy přitom možná získáte atraktivní výhru.

Jak na to?

PODROBNÁ PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE NAJDETE NA VYZVA.APETITONLINE.CZ.

Comments

Obchod Apetit