0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Hlasujte ve Výzvě Apetit a vyhrajte!

soutěž apetitu
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Přichází vaše chvíle! Právě teď můžete svými hlasy podpořit své favority ve Výzvě Apetit a ještě si odnést některou ze 150 krásných cen!

Červen je pro nás – a věříme, že i pro vás – každoročně měsícem Apetit pikniku. Letos ale všechny naše plány náhle změnila opatření proti šíření viru. Nedalo se nic dělat – piknik musel být zrušen. Přesto jsme chtěli zachovat hlavní účel pikniku, jímž je objevování nových tváří a produktů. Vždyť na pikniku se naši fanoušci už seznámili s tolika dobrotami a jejich zajímaví výrobci tam často díky zájmu návštěvníku nastartovali svou gastronomickou kariéru!

A také jsme si přáli – když se letos nemůžeme setkat osobně – potěšit vás, naše milé čtenáře. A tak jsme ve spolupráci s online supermarketem Rohlik.cz a dalšími partnery přišli s Výzvou Apetit! V prvním kole jsme oslovili výrobce skvělých lokálních produktů, aby své dobroty přihlásili do jedné ze 6 kategorií. V těch budou soutěžit o místa dodavatelů privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz. Jejich produkt se tím dostane mezi širokou veřejnost a spolupráce se silným partnerem jim zajistí stálý odbyt, takže je krize, která by snad opět uzavřela farmářská tržiště a food festivaly, už nezaskočí.

Každý hlas se počítá

soutěž Apetitu

Nyní přichází vaše chvíle! Zapojte se do naší Výzvy a hlasujte v jednotlivých kategoriích pro produkt, který byste si chtěli v budoucnu snadno a rychle objednat na Rohlik.cz. Váš hlas má váhu! Nejenže podpoříte svého oblíbeného výrobce, ale můžete i vyhrát! Přichystali jsme pro vás přes 150 cen od našich partnerů.

Jedná se například o lednici značky Samsung, kuchyňské pomůcky od Tefalu, čerstvé grilovací sety od Catering v krabici, balíček výrobků značky BEZ KOMPROMISU, produkty FINO, dárkové vouchery od la Formaggeria nebo oblíbené kuchařky edic Apetit! Stačí poslat hlas a můžete být vylosováni jako výherci.

Každý hlas se počítá. Ale pozor! V každé kategorii lze hlasovat pouze jednou. Díky počtu kategorií ovšem můžete volit celkem šestkrát: máte tedy 6 hlasů, do každé kategorie jeden. 

Pojďte do toho s námi! Pomozte některému z výrobců splnit si sen. S vaším přispěním se dostanou skvělé produkty na trh, a vy přitom možná získáte atraktivní výhru.

Jak na to?

PODROBNÁ PRAVIDLA A PODMÍNKY SOUTĚŽE NAJDETE NA VYZVA.APETITONLINE.CZ.

Comments

Apetit magazín

AD
Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy
  • Nakupujeme

Vychutnejte si nekonečný kontrast a fascinující barvy

Díky vyspělým technologiím, kterými jsou televize LG doslova našlapané, se otevírá celá škála nových možností na sledování obsahu a také hraní her. Nejzásadnější je zde technologie samotného zobrazení obrazu OLED. ...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
549 Kč
357 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč
Dostupný
399 Kč
259 Kč