0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

I láska přece prochází žaludkem

AD
I láska přece prochází žaludkem
sdílet:

Propagace značky Amica

Taky vám to tak uteklo? Zase jsou tu Vánoce. A zase budeme poslouchat, moudré rady, že nemáme podléhat konzumu. Že místo běhání po nákupech a shánění dárků, na které jsme si stejně museli půjčit, je lepší se zastavit a rozjímat. Že hlavním účelem těch několika volných svátečních dnů není jíst, ale v klidu a pohodě zavzpomínat a pobýt s blízkými, se širší rodinou, s přáteli…

LedniceDejme tomu, že Vánoce jsou opravdu především svátky duchovní. Proč je tedy v kuchařkách tolik lákavých vánočních receptů? A jak je to s vánočkami a cukrovím? Máme snad s těmi přáteli a příbuznými, co nás navštíví (a že někdy přijedou hodně z daleka!), sedět kolem prázdného stolu? Copak právě dobré jídlo není tím nejlepším doplňkem k příjemnému posezení? Nemůže být výrazem naší radosti z toho, že se zase vidíme? Nemůže být odměnou těm, kteří k nám vážili cestu? Nemůže být vyjádřením naší lásky? Říká se přece, že i láska prochází žaludkem.

Také se říká, že kdo se nesrovnává s jídlem, nesrovnává se ani s lidmi. Přitom právě kolem Vánoc, kdy si dopřáváme více a pestřejší pokrmy než během roku, může nastat problém, jak a kam všechny ty dobroty narovnat. Možná by nová lednička mohla být hezkým a také praktickým vánočním dárkem, který udělá radost všem?

Ledničky řady Amica Elegance na první pohled upoutají svým designem. Nabízejí se v klasické bílé barvě nebo v provedení inox a díky tomu je možné jejich barevnost lépe sladit s ostatními spotřebiči. Modely v barvě inox jsou vyrobeny ze zvláštního kovu s kolaminem, díky němuž na jejich povrchu nezůstávají po dotyku šmouhy.

Moderní linie naznačují také moderní konstrukční řešení s řadou užitečných a praktických funkcí. No Frost v mrazicí části zabraňuje tvorbě námrazy, takže není třeba mrazák nikdy rozmrazovat. Air Systém odpovídá za rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu a zajišťuje v celé ledničce stálou teplotu. Antibakteriální systém chrání potraviny před bakteriemi a plísní. Díky speciální přihrádce Fresh Zone zůstávají všechny produkty čerstvější než potraviny skladované v běžných chladničkách. Systém Big Door umožňuje ukládat velké (dokonce 3litrové) láhve a protože se dveře rozevřou až o 120 stupňů, je umisťování i vyjímání potravin z ledničky snadné a pohodlné. Přitom všechny nové lednice Amica splňují nejnáročnější požadavky na úsporný provoz a mají nejvyšší energetickou třídu A+.

A to nejlepší na konec: ke každé ledničce Amica dostanete jako dárek poukázku na nákup potravin dle vlastního výběru v síti Globus v hodnotě 1000 korun.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso
  • Tipy redakce

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso

První novou kuchařkou roku 2023 je kniha Mleté maso. Novinka z edice Apetit vychází už v únoru a jak název napovídá, je věnována všestrannému využití jedné z velmi oblíbených surovin – mletého masa. ...
AD
Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů
  • Soutěže

Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů

Každý březnový den můžete vyhrát předplatné časopisu Apetit a balíček plný výrobků Rio Mare! Co pro výhru udělat? Vařit s tuňákem! Další soutěže pro vás chystají i čtyři oblíbení food blogeři. Ti si pro vás spolu s Rio Mare připravili i...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč