0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kam za gurmánskými zážitky i relaxací? Navštivte Spa hotel Lanterna

AD
Spa hotel Lanterna restaurace
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Procházky nádherně zbarvenou krajinou Beskyd, relaxace ve vyhřátém bazénu, saunování, uvolňující masáž a k tomu jako třešinka na dortu lahodné speciality mistrů kuchařů… Přesně tak může vypadat váš podzimní odpočinkový víkend ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Právě tento půvabný kout Beskyd v poslední době objevují nejen milovníci kvalitní relaxace, ale také prvotřídní kuchyně. Není divu. Spa hotel Lanterna si získal renomé mezi gurmány díky svěží a originální gastronomii, která mistrně propojuje valašské tradice s moderními trendy, přičemž inspiraci čerpá i z pravidelných návštěv zahraničních michelinských šéfkuchařů.

Hotel si zakládá na spolupráci s regionálních producenty. Protože se nachází na Valašsku, nechybí v nabídce ani chutné valašské frgály z vlastní pekárny. A zajímavostí je i bohatá hotelová vinotéka, z níž vám vybrané kousky doporučí zkušení sommeliéři.

Spa hotel Lanterna menu Spa hotel Lanterna menu

Gastronomii Lanterny můžete zakusit nejen z á la carte v hlavní hotelové restauraci, ale i v intimnějším prostředí zážitkové restaurace Vyhlídka, která se specializuje na šestichodová sezónní menu obměňovaná každé dva měsíce a vždy snoubená s víny jednoho vinařství. V aktuálním podzimním menu si můžete vychutnat vína Kadrnka. Milovníkům nevšedních zážitků doporučujeme také Noc bílých lanýžů. Kuchaři se opět vypraví na podzimní trhy do „lanýžové“ italské oblasti Piemont a z přivezených čerstvých bílých lanýžů a dalších surovin připraví pětichodové menu snoubené s italskými víny, které se bude servírovat 16. listopadu.

Sváteční den 17. listopadu můžete prožít ve společnosti Ladislava Špačka, bývalého mluvčího a dlouholetého přítele prezidenta Václava Havla. Poslechněte si vzpomínky na deset let ve službách prezidenta při čaji o páté. Ladislav Špaček se do Lanterny vrátí ještě 1. prosince, kdy si s ním při Kurzu etikety s degustačním menu osvěžíte své znalosti společenského chování a stolování. O den později se mohou etiketě přijít přiučit i děti.

Spa hotel Lanterna Spa hotel Lanterna pokoj

A pokud byste si chtěli bezstarostně pochutnávat i v závěru roku, můžete si ve Spa hotelu Lanterna naplánovat vánoční pobyt se štědrovečerní večeří a samozřejmě také Silvestra.

Ať už do Spa hotelu Lanterna přijedete kdykoli, určitě si kromě gastronomie nenechejte ujít příležitost k relaxaci. Tu si můžete dopřát nejen v komorním hotelovém spa s bazénem, saunovým světem, nabídkou masáží a Beauty salonem. Hosté mají v ceně i neomezený vstup do blízkého Wellness Horal s trojicí termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36°C a saunovým světem s populárními saunovými rituály.

Pokud k tomu připočtete krásnou okolní přírodu, komfortní zázemí hotelu a milý personál, na výlet do Spa hotelu Lanterna určitě nezapomenete.

Více informací: www.lanterna.cz

Spa hotel Lanterna Spa hotel Lanterna

Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč