0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Keep calm and drink coffee

AD
kávovar na kapsle
ZDROJ: Archiv
sdílet:
Podlehněte kouzlu špičkové kávy a soutěžte si o jeden z dvou úžasných kávovarů Nespresso Pixie!

 

Jedinečný kávový zážitek

Společnost Nespresso je průkopníkem a špičkou na trhu v oblasti vysoce kvalitní prémiové porcované kávy. Je synonymem prémiovosti, stylu a inovací. Během 25 let se ze společnosti stala jedna z nejznámějších značek ve světě kávy, které dnes důvěřují miliony spotřebitelů na celém světě. 

Příběh společnosti Nespresso se odvíjí od jednoduché, ale revoluční myšlenky: každému umožnit připravit si šálek perfektního espresa přesně tak, jak by jej připravil zkušený barista. Základní pilíř společnosti Nespresso vychází z jedinečné trilogie: unikátní kombinace nejkvalitnějších káv z celého světa, chytrých a stylových kávovarů a vynikajícího zákaznického servisu.

Společnost Nespresso vybírá pouze ta nejkvalitnější ručně sbíraná kávová zrna z 1 – 2 % světové produkce kávy, která vyhovuje jejím přísným regulím a vysokým standardům. V kapslích Nespresso je tak opravdu ta nejlepší dostupná káva. Firma spolupracuje přímo s více než 63 tisíci farmáři v 11 zemích světa, aby měla jistotu, že zákazníkům vždy dodává kávu ze zrn té nejvyšší kvality. Přímou spoluprací s farmáři zároveň společnost zlepšuje jejich život i produkci. Díky pečlivému výběru přináší Nespresso tu nejlahodnější čerstvě praženou a namletou kávu hermeticky uzavřenou v kapsli, která uchovává veškerá aroma kávy. Vybírat můžete ze škály 24 druhů káv Grand Cru kvality.

Inovativní a stylové kávovary s čistými designovými liniemi jsou snadno ovladatelné a přizpůsobené pro moderní styl života.

kávové kapsle

Nejkvalitnější a nejudržitelnější porcovaná káva na světě

Společnost se snaží o zajištění udržitelnosti v celém provozu, stanovuje si jasné závazky a usiluje o vytváření sdílených hodnot a pozitivního dopadu pro pěstitele, spotřebitele i celou společnost, přičemž nezapomíná ani na životní prostředí. V roce 2014 Nespresso zveřejnilo svou ctižádostivou strategii udržitelného rozvoje do roku 2020. Tato strategie The Positive Cup - „Pozitivní šálek“ je založena na třech hlavních pilířích:

  • zajištění trvale udržitelné produkce prémiové kávy ve spolupráci s farmáři, jimž se společnost Nespresso snaží zajistit co nejlepší sociální a materiální zabezpečení
  • zajištění zpětného odběru hliníkových kapslí, jejich recyklace a likvidace
  • snižovaní celkové uhlíkové stopy a boji proti změnám klimatu

Touto strategií Nespresso hodlá nabídnout nejudržitelnější a nejkvalitnější porcovanou kávu na celém světě.

kávovar na kapsle

Podlehněte kouzlu špičkové kávy a vyhrajte jeden z dvou úžasných kávovarů Nespresso Pixie

Soutěž byla ukončena.

Výherci:

  • Martina Kavcová
  • Karel Veselý

#Nespresso #WhatElse? #KeepCalmDrinkNespresso

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit