Litujeme, k návštěvě tohoto webu musíte povolit JavaScript.

Kuchyně jako středobod domácnosti. Kde vám vyrobí tu nejkrásnější?

Kuchyně jako středobod domácnosti. Kde vám vyrobí tu nejkrásnější?
sdílet:
Kuchyně je většinou středobodem všeho domácího dění. Místo, kde vaříme, stolujeme, bavíme se, zkrátka žijeme naplno každodenní život. Je tolik možností, jak ji zařídit! Zaručeně největší výběr a kvalitu najdete u tradiční české značky HANÁK.

HANÁK NÁBYTEK vyrábí své ikonické kuchyně už téměř 30 let a nejen ty! Tento výrobce dodává zákazníkům krásný sladěný nábytek na míru pro celý dům či byt. Této službě říká INTERIOR CONCEPT. U HANÁKA kupujete nábytek na desítky let, nikoliv jednotky. Proto se vyplatí do něj investovat.

  

  

HANÁK má ale ještě jednu specialitu. Jsou to interiérové dveře vlastní výroby. Neumíme si představit lépe sladěný interiér než ten, kde jsou nábytek a dveře v jednom dekoru, v jedné kvalitě od jednoho výrobce. V tom nemá tato značka konkurenci.

 

 

Když se vrátíme ke kuchyním, v letošních modelech značky HANÁK najdete hned několik trendů. Ať už ty, které jdou ruku v ruce s novinkami z letošního Milánského veletrhu, tedy kuchyně, kde převažují tmavé dekory dřeva s čistými, technicistními prvky. Nebo kuchyně, kde dominují světlé strukturované dýhy v zajímavých sestavách. Populární na českém trhu zůstávají i sestavy s dominantním bílým či světlým tónem laku, který doplňuje akcent dřeva. 

Kuchyně a především celé sladěné interiéry ukazuje výrobce ve svých realizacích na webu a sociálních sítích. Nově nabízí i podrobné virtuální prohlídky svých ukázkových bytů z největšího showroomu HANÁK FORUM. Tolik reálné inspirace u žádného jiného výrobce neuvidíte.

 

 

A co nového v rámci spotřebičů doporučovaných do kuchyní HANÁK? Prémiová značka AEG sloganem „Kuchyně, které šéfujete vy“ nabízí vše, co potřebujete – precizní ovládání, skvělý výkon při nízké spotřebě, rychlost a vysokou míru samostatnosti. Začneme multifunkčními parními troubami.

Díky multifunkční parní troubě odhalíte skutečný chuťový potenciál potravin. Příprava pokrmů v této troubě zvýrazní přirozenou chuť každé ingredience a zachová jeho barvu a strukturu. Vaření v páře uchovává vitaminy, stopové prvky a živiny. Pokrmy není třeba výrazně solit či kořenit.

Indukční desky AEG Mastery jsou rychlé, přesné a dokonale flexibilní. Díky kompaktnímu designu skvěle zapadnou do každé moderní kuchyně. Příjemně vás překvapí svým intuitivním ovládáním. Čtyři samostatné segmenty varné desky se mohou díky funkci FlexiBridgeTM spojit do různě velkých celků a vytvořit tak velkou varnou plochu, jaká je zrovna třeba.

Nesmíme zapomenout ani na myčky nádobí ComfortLift®. Unikátní systém myček ComfortLift® umožnuje hladce nadzvednout spodní koš na nádobí na úroveň horního koše, není tak potřeba se při manipulaci s nádobím ohýbat.

Autor: Eva.Dvorakova

Obchod Apetit