0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kuchyně na míru přání a bytu majitele

AD
kuchyň
ZDROJ: Archiv
sdílet:

K módním trendům stále patří kuchyně, které jsou součástí obývacích pokojů. Do takového prostoru se obvykle instalují kuchyně navržené na míru. Majitelé se ale nemusejí obávat, že jde o nedostupný luxus.

Ty tam jsou doby, kdy při vybavování interiéru kuchyně stála na okraji zájmu majitelů, kteří si vystačili se sporákem, dřezem a několika skříňkami na nádobí. Dnes je krásná a funkční kuchyň chloubou uživatele, často je součástí společenské zóny bytu a obývacího pokoje. Proto výrobci přicházejí s novými materiály a dezény, aby kuchyňský nábytek splňoval veškeré požadavky na komfortní a hezké bydlení.

Například společnost Oresi má tři značky: luxusní kuchyně Bauformat, prémiovou třídu Livanza a střední třídu Dolti. A nábytek všech těchto značek také umožňuje propojení kuchyně s obývákem. Zákazníky zaujmou jak designem, tak neomezenými možnostmi dispozičních řešení. Podívejme se podrobněji například na Livanzu, která získává stále více zákazníků.

Individuální výroba a německá kvalita

Kuchyně Livanza nabízejí bohatou škálu dezénů, barevných odstínů i typů provedení povrchů. Objevíte tu atraktivní lesky v provedení vícevrstvý lak s různými typy leštění, ale také velmi kvalitní fólie s hloubkovými efekty. Leskům ovšem podle současných trendů konkurují módní povrchy v provedení hedvábný mat. Rovněž dekory dřeva se stále zdokonalují, u nábytku Livanza to je reálný reliéf, příjemný pro pohled i na dotek. Zajímavé jsou také povrchy inspirované netradičními materiály, například strukturou textilie, keramiky apod.

Kuchyně prémiové třídy Livanza se vyrábějí individuálně, kus po kuse, podle konkrétního přání a zadání každého zákazníka. A vznikají v ultramoderní německé továrně za využití nejlepších technologií, s dodržováním přísných certifikátů kvality a zdravotní nezávadnosti.

Oresi má v portfoliu také obrovské množství variant vnitřního vybavení kuchyňského nábytku, perfektního kvalitního kování a pojezdů od špičkových značek Blum a Hettich. Všechny tyto vychytávky slouží k maximálnímu komfortu uživatelů. Šetří jim čas a energii a co je podstatné, svým majitelům poskytují radost z práce v kuchyni.

Novinky ve střední třídě Dolti

Všechny chytré kuchyně Dolti dostaly řadu rozsáhlého příslušenství pro vysoký uživatelský komfort. Řadu rozšířily dva atraktivní dezény, které reagují na světové módní trendy. Milovníci moderních přírodních dekorů ocení kuchyň HIQORY v dezénu ořechového dřeva. A přivítají další novinku. Je to model MAGIQ s povrchem z akrylu ve vysokém lesku s hloubkovým efektem. Kvalitní lesklou kuchyň si teď může dovolit opravdu každý, akční cena je 7 284 korun za běžný metr. Filozofie Oresi je „Přinášet prověřenou kvalitu v aktuálním designu za nejnižší možnou cenu.“

bílá kuchyň

Vybraná kombinace bílých skříněk Musa a dekoru dřeva linie Tewa z prémiové třídy Livanza je praktická a působí elegantně.

moderní kuchyň s ostrůvkem

Vysoký lesk skříněk z linie Musa v grafitově hnědé barvě doplňuje nábytek Savana v pískové barvě v hedvábném matu. Kuchyň je postavena do tvaru písmene L s ostrůvkem na vaření a stolem.

minimalistická bílá kuchyň

V Oresi vyšli vstříc zákazníkům, kteří požadují kvalitní a finančně dostupné kuchyně ve vysokém lesku. Do nabídky zařadili model MAGIQ s povrchem z akrylu ve vysokém lesku s hloubkovým efektem. 

rustikální dřevěná kuchyň

Milovníci moderních přírodních dekorů ocení kuchyň HIQORY v dezénu ořechového dřeva, která patří do portfolia chytrých kuchyní Dolti.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč