0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kulinářský svět na internetu

Jarní minestrone
ZDROJ: Apetit
sdílet:

Pro všechny milovníky dobrého jídla, fajnšmekry a gurmány, domácí kuchtíky i úplné začátečníky je tu zbrusu nový web Apetitonline.cz. Má pro vás spoustu nápaditých receptů, šikovných rad a triků, a nechybějí ani videorecepty. S námi je vaření hračka. .

Apetitonline.cz nejsou jen obyčejné stránky s nepřeberným množtvím receptů, ale je to opravdový praktický internetový pomocník, který vás v kuchyni nikdy nenechá na holičkách. Denně pro vás máme poctivou porci nových receptů včetně rychlých večeří, rafinovaných pokrmů a sladkých dezertů. Nešetříme ani dobrými radami, šikovnými tipy a chytrými triky. Aby bylo vaření opravdu snadné, točíme pro vás videa, které vás jednotlivými recepty provedou krok za krokem. S námi se tak hravě naučíte svíčkovou i pletení vánočky.

Kromě toho zde najdete i spoustu informací z kulinářského světa. Máme přehled o nových restauracích, zajímavých akcích i kurzech vaření. S Apetitonline si tak můžete naplánovat výlety za jídlem i romantické večeře se sklenkou vína.

To ale zdaleka není všechno. Apetitonline je nejen vaším pomocníkem, ale i virtuální kuchařkou. Do své kuchařky si můžete přidat jakýkoli recept, včetně svého vlastního. K němu si přirozeně můžete nahrát fotografii, nebo dokonce i video. Budete tak mít vždy po ruce seznam svých oblíbených receptů včetně postřehů, komentářů a hodnocení. A protože jsme gurmáni a víme moc dobře, jak cenná je pro kuchtíky vlastní kuchařka, budete už brzy mít možnost si svoji kuchařku nechat vytisknout – s vlastními recepty, obrázky i přebalem.

VánočkaPro návštěvníky webu se snažíme udělat maximum, a proto jsme pro ně založili Apetit klub. Jeho členové si mohou navzájem radit ve fórech, ptát se redakce na rady s recepty i nákupy surovin, využívat četných slev nebo soutěžit o hodnotné ceny.

Apetit klub vám navíc přináší mnoho zajímavých slev a soutěží. Během Vánoc jste měli možnost vyhrát hodnotné ceny ve Velkné Vánoční soutěži, jako třeba multifunkční troubu nebo sklokeramickou varnou desku. Vyhrát můžete i v příští roce, připravujeme další nové soutěže. Stačí se jen zaregistrovat. 

Sladké vykročení do nového roku Vám přeje váš Apetit!

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?
  • Zdraví a výživa

Co je to nezdravé hubnutí a jak škodí zdraví?

Internet i knihy jsou plné nejrůznějších způsobů, jak zhubnout. Od jablečné diety, přes nízkosacharidovou, bezlepkovou až po různé hladovky. Jenže ne každá cesta k hubenějšímu já je zdravá. Co si můžete nezdravým hubnutím způsobit? ...

Obchod Apetit