0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kupujte rybu, nekupujte vodu

AD
filety z tresky
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Přidaná voda, nekvalitní maso, zklamaný zákazník – taková je dneska situace na českém trhu s mořskými rybami a hovězím. V rodinné firmě BonFood vás zklamání nečeká. Nabídneme vám výhradně ryby čerstvě zamražené hned po výlovu, skot chováme sami přirozeným způsobem na Vysočině.

Příběh BonFood.cz? Naše filozofie je jednoduchá

Na trhu s mořskými rybami jsme 25 let, e-shop jsme otevřeli v roce 2013. Od začátku vyznáváme jednoduchou filozofii – v BonFood.cz nikdy neprodáváme nic, co nám samotným nechutná. A pod to se můžeme s klidným svědomím podepsat.

Mimo jiné:

  • Nenakupujeme na volném trhu. Ryby a plody moře bereme přímo od rybářů, se kterými nás pojí dlouhodobý vztah. Díky přímým kontraktům můžeme garantovat prémiovou kvalitu.
  • Prostředníky nemáme ani na straně odběratelů. Maso a ryby rozvážíme vlastní dopravou až před vaše dveře. Vždy tak dostanete nejlepší možnou cenu.
  • Nepoužíváme konzervanty ani chemii pro vylepšení chuti nebo vzhledu masa. Hovězí z naší farmy zraje přesně tak dlouho, kolik je třeba. Mořské ryby v nabídce jsou zmražené hned po výlovu a bez přidání vody.

Náš zákazník? Každý, kdo vyžaduje 100% kvalitu produktu i servisu

rybaTakto zaměření zákazníci jsou u nás jako doma. Každý rok rosteme o 100 %, na e-shopu aktuálně máme na 20 000 pravidelných zákazníků. 91 % nakupujících se k nám opakovaně vrací.

Když si mezi zákazníky děláme průzkum, v čem jsme lepší než konkurence, nejčastější odpověď zní – nešidíte ryby, prodáváte maso, nekupujeme drahou vodu. Ryby od nás jsou zamrazené na moři hned po výlovu, neprojdou žádnou úpravou, neobsahují chemii ani žádnou vodu navíc a poprvé rozmrznou až u vás doma. Jako jedni z mála v ČR máme špičkového divokého lososa od rybářů z Kamčatky.

Vyzkoušejte také naše vyzrálé české hovězí, které je vhodné na gril, pomalé pečení i běžné vaření. Hovězí pochází z naší vlastní farmy, kde chováme francouzské plemeno Limousin křížené s plemenem Salers. Maso je světlejší a bohatě mramorované, při kuchyňské úpravě zůstává šťavnaté a křehké. V časově omezených akcích ušetříte až 35 %.

Ochutnejte BonFood kvalitu i vy. Nejprodávanější filé z tresky pro vás máme levnější o 30 %

Na uvítanou pro vás máme speciální slevu 30 % na filety z tresky tmavé, jedné ze tří nejprodávanějších mořských ryb na světě. Oblíbená je v Británii, kde je základem pro fish & chips –  ročně se jí tady připraví přes 140 milionů porcí. Tresku tmavou milují i Španělé, kteří si ji dopřávají s rajčaty a paprikami v bacalao a la vizcaina, ve Francii na ni nedají dopustit v závitcích bamboché. Treska tmavá má jemné a delikátní maso, které není třeba nijak zvlášť kořenit – i proto je ideální rybou pro ty, kdo ryby nemusí.

Sleva 30 % na tresku v balení 1 kg platí do neděle 30. 9. do půlnoci. Koupit tresku tmavou se slevou 30 %.

Chcete vidět, jak řežeme porce filé z aljašské tresky bez kostí?

 
Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso
  • Tipy redakce

Představujeme novou kuchařku z edice Apetit: Mleté maso

První novou kuchařkou roku 2023 je kniha Mleté maso. Novinka z edice Apetit vychází už v únoru a jak název napovídá, je věnována všestrannému využití jedné z velmi oblíbených surovin – mletého masa. ...
AD
Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů
  • Soutěže

Soutěž Vaříme s Rio Mare: Inspirace od oblíbených food blogerů

Každý březnový den můžete vyhrát předplatné časopisu Apetit a balíček plný výrobků Rio Mare! Co pro výhru udělat? Vařit s tuňákem! Další soutěže pro vás chystají i čtyři oblíbení food blogeři. Ti si pro vás spolu s Rio Mare připravili i...

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
279 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč