0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Kupujte rybu, nekupujte vodu

AD
filety z tresky
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Přidaná voda, nekvalitní maso, zklamaný zákazník – taková je dneska situace na českém trhu s mořskými rybami a hovězím. V rodinné firmě BonFood vás zklamání nečeká. Nabídneme vám výhradně ryby čerstvě zamražené hned po výlovu, skot chováme sami přirozeným způsobem na Vysočině.

Příběh BonFood.cz? Naše filozofie je jednoduchá

Na trhu s mořskými rybami jsme 25 let, e-shop jsme otevřeli v roce 2013. Od začátku vyznáváme jednoduchou filozofii – v BonFood.cz nikdy neprodáváme nic, co nám samotným nechutná. A pod to se můžeme s klidným svědomím podepsat.

Mimo jiné:

  • Nenakupujeme na volném trhu. Ryby a plody moře bereme přímo od rybářů, se kterými nás pojí dlouhodobý vztah. Díky přímým kontraktům můžeme garantovat prémiovou kvalitu.
  • Prostředníky nemáme ani na straně odběratelů. Maso a ryby rozvážíme vlastní dopravou až před vaše dveře. Vždy tak dostanete nejlepší možnou cenu.
  • Nepoužíváme konzervanty ani chemii pro vylepšení chuti nebo vzhledu masa. Hovězí z naší farmy zraje přesně tak dlouho, kolik je třeba. Mořské ryby v nabídce jsou zmražené hned po výlovu a bez přidání vody.

Náš zákazník? Každý, kdo vyžaduje 100% kvalitu produktu i servisu

rybaTakto zaměření zákazníci jsou u nás jako doma. Každý rok rosteme o 100 %, na e-shopu aktuálně máme na 20 000 pravidelných zákazníků. 91 % nakupujících se k nám opakovaně vrací.

Když si mezi zákazníky děláme průzkum, v čem jsme lepší než konkurence, nejčastější odpověď zní – nešidíte ryby, prodáváte maso, nekupujeme drahou vodu. Ryby od nás jsou zamrazené na moři hned po výlovu, neprojdou žádnou úpravou, neobsahují chemii ani žádnou vodu navíc a poprvé rozmrznou až u vás doma. Jako jedni z mála v ČR máme špičkového divokého lososa od rybářů z Kamčatky.

Vyzkoušejte také naše vyzrálé české hovězí, které je vhodné na gril, pomalé pečení i běžné vaření. Hovězí pochází z naší vlastní farmy, kde chováme francouzské plemeno Limousin křížené s plemenem Salers. Maso je světlejší a bohatě mramorované, při kuchyňské úpravě zůstává šťavnaté a křehké. V časově omezených akcích ušetříte až 35 %.

Ochutnejte BonFood kvalitu i vy. Nejprodávanější filé z tresky pro vás máme levnější o 30 %

Na uvítanou pro vás máme speciální slevu 30 % na filety z tresky tmavé, jedné ze tří nejprodávanějších mořských ryb na světě. Oblíbená je v Británii, kde je základem pro fish & chips –  ročně se jí tady připraví přes 140 milionů porcí. Tresku tmavou milují i Španělé, kteří si ji dopřávají s rajčaty a paprikami v bacalao a la vizcaina, ve Francii na ni nedají dopustit v závitcích bamboché. Treska tmavá má jemné a delikátní maso, které není třeba nijak zvlášť kořenit – i proto je ideální rybou pro ty, kdo ryby nemusí.

Sleva 30 % na tresku v balení 1 kg platí do neděle 30. 9. do půlnoci. Koupit tresku tmavou se slevou 30 %.

Chcete vidět, jak řežeme porce filé z aljašské tresky bez kostí?

 
Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami
  • Poradna

Oslavte babí léto dokonalými chuťovkami

Létu sice už odzvonilo, začínající podzim však přináší stále spoustu příležitostí ke společenskému setkání. Dostali jste pozvánku na piknik nebo odpolední víkendové grilování s přáteli a lámete si hlavu, co donést jako pohoštění?...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit