0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Na čaj i jídlo do čajovny Bílý jeřáb

Na čaj i jídlo do čajovny Bílý jeřáb
sdílet:
V sousedství smíchovského Švandova divadla se znovu otevřela čajovna Bílý jeřáb. Návštěvníky láká nabídkou skvostných čajů i vegetariánského občerstvení.

Čajovna se rozhodla jít cestou kvality, a proto v jejich nabídce již nenajdete čaje ochucené umělými látkami a aromaty. Popíjet zde můžete své oblíbené čaje i speciality, jako jsou Tchajwanský oolong s okvětními plátky francouzských růží, Sencha Sakuraba či nově nabízené lístky sakury z Uji. Pokud vám některý z čajů zachutná, můžete si ho zakoupit i domů.

Nabídku čajovny Bílý jeřáb doplňují vegetariánská jídla v japonském stylu, například suši, napařované zeleninové knedlíčky Dim Sum a fazolové lahůdky. Vůně čaje prostupuje i jednoduché sladké menu, které obsahuje například dezerty crème brûlée Earl Grey, matcha tiramisu nebo matcha zmrzlinu. Vše čerstvě připravené přímo v čajovně.

V České republice je čajovna Bílý jeřáb unikátní nejen svojí nabídkou, ale také jednoduchým, designově čistým interiérem, kterým navazuje na prvorepublikové kavárny a zároveň evokuje daleké Japonsko.

Čajovnu Bílý jeřáb najdete nově na adrese Štefánikova 51, Praha 5. Otevřeno má denně od 11 do 22 hodin.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit