0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Nejbarevnější Kamu v Makru

Kamu v Makru
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Šéfkuchařka Kamila Randusová neboli Kamu představí v MAKRO svou novou cestopisnou kuchařku Nejbarevnější Mexiko.  Dlouho očekávanou kuchařku blogerky, šéfkuchařky a cestovatelky Kamily Randusové alias Kamu dostanete v prodejnách MAKRO i s podpisem autorky.

Pro autogram si budete moci zajít na některou ze 13 poboček MAKRO od pátku 9. 11., kdy Kamu zahájí sérii autogramiád v Praze-Stodůlkách, do neděle 25. 11., kdy zakončí tour v Ostravě. Ve dvou pražských pobočkách se můžete těšit i na cooking show, při které vám Kamu předvede své umění. Při příležitosti každé autogramiády se bude v příslušné prodejně konat Den otevřených dveří, při němž si můžete vyzkoušet, jaké to to je nakupovat jako podnikatelé. 

V prodejnách MAKRO dostanete mimo jiné také speciality mexické a asijské kuchyně, které budete moci na místě rovněž ochutnat. V bohatém sortimentu MAKRO si ale vybere i příznivec jiných chutí. Při objednávání zboží se klade důraz na lokální výrobky, takže pokud jste fanoušci naší národní kuchyně, namusíte se obávat, že byste nenalezli nic pro vás.

Kuchařka Nejbarevnější Mexiko bude v prodeji na pobočkách MAKRO od poloviny prosince. Pokud chcete být první, kdo ji získá – navíc s podpisem autorky – neváhejte a vydejte se do vaší nejbližší prodejny na autogramiádu. Seznam poboček s daty a časy autogramiád najdete v seznamu níže nebo na www.makro.cz/kamu.

Kamu můžete v prodejnách MAKRO potkat v těchto termínech:

otevírací doba makro

Autor: Lucie Velek

Apetit magazín

Ganache: Jak na čokoládový krém, kterému nikdo neodolá
  • Tipy a triky

Ganache: Jak na čokoládový krém, kterému nikdo neodolá

Víte, co mají společného stékaný dort, makronky a čokoládové fondue? Ano, je to ganache. Původně šlo o francouzskou nadávku, dnes tento pojem označuje čokoládu rozpuštěnou ve smetaně, kterou lze v cukrařině využít na mnoho způsobů. ...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit