0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Přání, která dokáží milionově překvapit

AD
emoce
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Spousta lidí se před Vánoci honí za ideálním dárkem. Ten by měl naplnit přání obdarovávaného, zároveň by měl být originální a překvapivý. Máme pro vás tipy na dárky, které překvapí zaručeně.

losy sazky

Překvapte pod stromečkem desetimilionově

Exkluzivní vánoční los v hodnotě 500 Kč s hlavní výhrou deset milionů, u kterého je 99,9% šance na výhru minimálně 200 Kč. Je to tip na vánoční dárek zejména pro ty, kteří si chtějí být jistí, že obdarovaný skutečně vyhraje. Zároveň se může hodit těm, kteří už mají všechny dárky dávno nakoupené, ale rádi by darovali ještě něco navíc, nějaké překvapení s troškou napětí. A také naopak - los může být doslova záchranou pro někoho, kdo nákup dárků odkládal na poslední chvíli a teď propadá panice. Milionové překvapení je přitom rozhodně lepší variantou, než třeba plyšák z benzínové pumpy. Hodí se samozřejmě i pro vás - jako poslední šance, jak se před novým rokem stát bohatší, třeba o rovných 10 milionů korun.

vánoční losy sazky

Osobní vánoční přání je víc než jen SMS nebo e-mail

Alternativou k neosobním vánočním přáním SMSkou nebo e-mailem je návrat k tradičním papírovým přáním s osobním věnováním. S Vánočním přáním od Sazky za 100 Kč můžete své blízké překvapit a potěšit hned dvakrát. Kromě prostoru pro vepsání osobního věnování totiž toto přání ukrývá také stírací los s možností vyhrát až 1 milion korun. Přání můžete poslat tradičně poštou nebo ho třeba přiložit pod stromeček.

stírací vánoční losy sazky

Jmenovky s losem se stávají součástí českých Vánoc

Své blízké můžete překvapit originálními jmenovkami, které jsou zároveň i stíracími losy. Je možné použít je jako jmenovky na dárky, rozložit je na stůl při sváteční večeří, aby každý věděl, kde sedí, nebo je s krátkým přáním schovat místo šupin pod talíře. Jmenovky mohou být příjemným oživením rozdávání dárků. Chvilka napětí se dostaví v momentě, kdy se obdarovaný rozhodne los setřít a zjistí, zda se na něj usmálo štěstí. Hlavní výhra je 100 000 Kč. To už by byl pěkně bohatý Ježíšek. Letos nově seženete jmenovky v sadě po 6 kusech za 150 Kč, nemusíte se bát – jednotlivé jmenovky jdou z archu lehce oddělit. V každém archu je vždy minimálně jeden los výherní.

Více na www.sazka.cz.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit