0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Ramsay mizí z Prahy

Gordon Ramsey
ZDROJ: Getty Images
sdílet:

Restaurace Maze, kterou před rokem a čtvrt otevřela v pražském hotelu Hilton Old Town společnost proslulého britského šéfkuchaře Gordona Ramsaye, končí. Podle Mladé fronty Dnes je to jednoduše kvůli tomu, že Maze nesplnila finanční očekávání.

„Společnost Gordon Ramsay Holdings a majitelé Hilton Prague Old Town se dohodli na změně svých obchodních vztahů. Každodenní provoz restaurace se vrátí do rukou managementu hotelu a Gordon Ramsay Holdings se bude podílet na přípravě menu,“ uvedla mediální zástupkyně firmy Michaela Dvořáková v prohlášení.

Pražská restaurace Maze byla osmnáctým podnikem skotského šéfkuchaře, který je držitelem dvanácti hvězd prestižního francouzského gastronomického průvodce Michelin. Ramsay se netajil tím, že by alespoň jednu michelinskou hvězdu chtěl i pro pražskou Maze. V Česku ale nakonec komisaři ocenili jen restauraci Allegro v pražském hotelu Four Seasons.

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit