0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

SaSaZu - víc než jen dokonalý gastronomický zážitek

AD
SaSaZu menu
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Právě v restauraci SaSaZu poznáte asijskou kuchyni takovou jaká skutečně je - rafinovaná, barevná a chutná.

Restaurace SaSaZu je pozoruhodným hvězdným objektem na gastronomickém nebi v České republice a nově také v slovenské Bratislavě. SaSaZu nabízí kuchyni jihovýchodní Asie, čímž dává svým hostům příležitost pochutnat si na exotických chutích, které mají svůj původ ve Vietnamu, Kambodži, Indonésii, Barmě i dalších zemí dané oblasti ve stylovém a autentickém prostředí. Oceněními ověnčená restaurace SaSaZu je založena na pěti asijských technikách přípravy jídla: kořeněně aromatický Sambal, bazalkově kokosový Otak-Otak balený v banánových listech, Roti z kamenné pece rozžhavené na 500 stupňů Celsia, Flame z woku a konečně thajský gril Tai Tai vše za použití těch nejčerstvějších surovin.

SaSaZu předkrm

Šéfkuchařem SaSaZu je rodilý Indonésan Andy Tan, který se stal proslulým především díky legendární restauraci Vakzuid v Amsterdamu, kterou 13let vedl. Andy je znám pro svoji kreativitu, menu neustále obměňuje, využívá sezónních produktů. Je mistr v kombinování asijské a evropské kuchyně, zkušenosti sbíral po celém světě.

SaSaZu kuchař Andy Tan

Jestliže chcete zažít něco navíc, prohloubit svoji lásku k asijské kuchyni či poodhalit tajemství asijských jídel, tak právě pro Vás připravila restaurace SaSaZu kurzy vaření. Tento čas strávený s kuchaři restaurace SaSaZu naučí skutečně každého základní principy asijského vaření. Tento dokonalý zážitek může být dokonalým dárkem nejen pro Vás, ale i pro Vaše přátele a blízké.

V SaSazu nedarujete pouze voucher na jídlo, ale na nezapomenutelný zážitek! Jedním z dárků a překvapení je originální poukaz na romantickou večeři pro dva, který jistě udělá radost vaší lásce, vašim rodičům či přátelům. Nebo chcete zažít autentickou návštěvu asijského trhu? Tržnici Sapa, kterou tvoří hangáry, malé stánky, bufety a prodejny potravin, můžete poznat v doprovodu kuchařů z restaurace SaSaZu. Můžete zda nakoupit vše od asijských bylinek, přes koření, exotické druhy zeleniny a ovoce včetně proslulé pochoutky v podobě durianu.

SaSaZu menu polévka

Jestli se chcete se podělit o atmosféru restaurace SaSaZu ve větším kolektivu nebo partě, tak můžete využít tzv. skupinová menu, která jsou vhodná pro firemní večírky, rodinné oslavy či posezení s přáteli. Jde o sdílená menu, kdy se jednotlivá jídla servírují postupně doprostřed stolu a hosté se o ně dělí. Vzhledem k rozsahu menu budete mít možnost ochutnat více chutí a jídel. 

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?
  • Kvízy

KVÍZ: Co všechno víte o kávě?

Káva patří nepochybně k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejen proto, že obsahuje kofein, který dodává tělu energii, ale i pro svou jedinečnou chuť. Káva se stala symbolem relaxu, odpočinku a příjemných chvil ve společnosti rodiny a přátel...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Naučte se brynzové halušky
  • Tipy a triky

Naučte se brynzové halušky

Brynzové halušky jsou tradičním slovenským jídlem, ale v oblibě je máme i u nás v Čechách. Na jejich přípravě není nic těžkého, s naším postupem je zvládnete lehce. Mezi hlavní ingredience patří brynza a slanina, kombinace, která vaše...

Obchod Apetit