0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

STONEBRIDGE – Fine Tableware

AD
porcelánový service stobebridge Wrendale
ZDROJ: Stonebridge.cz
sdílet:

STONEBRIDGE – Fine Tablewarenabízí svým zákazníkům veškeré doplňky pro vybavení jak tradiční, tak i moderní kuchyně. Od jídelních sad přes kávové a čajové soupravy, zapékací mísy až po příbory a další praktické kuchyňské doplňky.

Prodejna STONEBRIDGE – Fine Tableware se zaměřuje na výrobky tradičních britských výrobců, jakými jsou například Royal Doulton, Royal Albert, Minton, Portmeirion, Johnson Brothers. Z produkce těchto dodavatelů si můžete v prodejně vybrat nádobí jak z kameniny, tak i z klasického porcelánu nebo nejkvalitnějšího kostního porcelánu. Jelikož v nabídce Stonebridge je i porcelán pro hotely a restaurace, nesmíme zapomenout na firmu The Dudson, jež je jedním z největších světových výrobců pro HORECA segment.

sklenice na víno  Z dodavatelů, kteří nabízejí příborové sady, hrnce a jiné kuchyňské doplňky, jmenujme především firmy Robert Welch. Mezi nejmladší dodavatele patří italská firma Luigi Bormioli, jež se zaměřuje na nápojové sklo, a firmy Cilio a Küchenprofi, které vám nabízejí drobné doplňky a pomocníky při vaření.
 
Zajímavostí v nabídce STONEBRIDGE – Fine Tableware je především možnost zakoupení si veškerých nabízených výrobků po jednotlivých kusech, ať se to týká talířků a hrníčků, nebo i příborů a ostatního kuchyňského vybavení. Jednotlivé kusy si lze i individuálně doobjednat, např. když se něco rozbije nebo když se najednou rodina rozroste a potřebuje o příbor víc.

Stonebridge logo

Propagace značky Stonebridge.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.


Prodejna se nachází na adrese:
OC Spektrum, 1. patro, Obchodní ul. 113
251 01 Průhonice – Čestlice
tel. 222 310 418/725 512 084
www.stonebridge.cz

Autor: Redakce Apetit

Apetit magazín

Hřejivé podzimní polévky
  • Tipy redakce

Hřejivé podzimní polévky

Jak zahřát tělo i duši v podzimních sychravých dnech? Nejlépe vydatnou horkou polévkou! Podzimní stálicí je dýňová, ale skvěle zahřeje i polévka z květáku, celeru nebo mrkve. Zužitkujte letní úrodu a připravte si dokonalý pokrm v barvách a...
STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit