0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Tipy na víkend: Karneval chutí a Gril a pivo

jídlo
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Kam si o víkendu dojet uspokojit chuťové buňky?

Karneval chutí Ostrava

20.–22. 4. 2018, Výstaviště Černá louka, Ostrava

karneval chutí

Karneval chutí Ostrava 2018 je pestrá nabídka výborného jídla, pití, ochutnávek, kávy, koštu vína, kuchařské show a různých gastronomických lahůdek, které potěší i ty nejnáročnější mlsné jazýčky. Na letošní kuchařské show se předvede uznávaný šéfkuchař Jan Punčochář, takže to bude opravdu velká podívaná a zážitek! Více o prodejcích a programu najdete ZDE.

  • Vstupné: dospělí 70 Kč, děti, důchodci, držitelé ZTP 40 Kč

Gril a pivo

21. 4. 2018, pivovar Staropramen, Praha 5 – Smíchov

gril a pivo

Na dvoře pivovaru Staropramen proběhne 21. 4. food festival Grill a pivo. U více než sedmdesáti stánků budou moci návštěvníci ochutnat pečené, grilované a BBQ speciality. Zlatým hřebem bude obří gril, kde se bude točit více než čtyřsetkilový býk, který byl předtím několik dní naložen ve speciálním láku. Sládkové z pivovaru uvařili pro tuto příležitost pivo, které se nejkratší možnou cestou dostane rovnou k čepu. Dále budete moci ochutnat pivní speciály typu Ale nebo Ipa, mexické nebo belgické pivo.

  • Vstupné: 50 Kč (děti do 12 let a držitelé průkazu ZTP zdarma)
Autor: Eva.Dvorakova

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je jádro domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...

Obchod Apetit