0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vinotrh – znojemská vína pod jednou střechou

ochutnávání vína
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Sladké na osvěžení, suché k pokrmům, které vyžadují plnou chuť. Dobré víno potěší všechny vaše smysly, zvláště pak v parném létě. Vinotrh nabízí výběr toho nejlepšího ze Znojemska. 

 

Když se spojí umění moravských vinařů s dobrým nápadem, je jasné, že vznikne něco velkolepého. Na e-shopu Vinotrh najdete vína z více než dvaceti vinařství ze Znojemské vinařské podoblasti. V pohodlí domova si tak můžete vybrat víno dle vlastní chuti, kombinovat produkci svých oblíbených vinařů nebo se při výběru nechat inspirovat některou z tématických kolekcí vín.

vinohrad

Soutěž o kolekci růžových vín! 

Až do konce června si na webu vinotrh.cz můžete zasoutěžit o jednu ze čtyř sad růžových vín. Ta jsou totiž ideálním doplňkem letních dnů. Souzní skvěle se všemi druhy ovocných chutí a také s bublinkami. A vypadají opravdu jedinečně ve sklence!

Rosé jsou všestranná, univerzální a víceúčelová vína, která se výborně párují s lehkými letními pokrmy. Stačí dodržet základní pravidlo pro servírování, a to podávat dobře vychlazené. Vinotrh má v nabídce hned několik kolekcí růžových vín.

  • Suchá znojemská rosé – kolekce těchto vín překvapí plnou ovocnou chutí a jemnou kyselinkou. Díky nim přivedete pokrmy z grilu k dokonalosti a každá letní party se stane nezapomenutelnou. 
  • Sladká znojemská rosé – jemná, sladce růžová vína, která voní po lesních plodech. Ideálně se snoubí s těstovinami nebo drůbeží. 
  • Jarní rosé – v této kolekci se představují mladá vína ročníku 2014. Neotálejte a vychutnejte si jejich nezaměnitelnou chuť právě teď! 
  • Jarovín Rosé 2015 – všechna vína se zúčastnila stejnojmenné mezinárodní soutěže a obsadila přední příčky. Osvěžte se třeba Svatovavřineckým rosé 2014 z Vinařství HANZEL, které získalo zlatou medaili! 

znojemská vína

Apetit magazín

Obchod Apetit

Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
549 Kč
439 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč
Dostupný
399 Kč
319 Kč