0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Vyhrajte zájezd do pařížského Disneylandu!

AD
disneyland
ZDROJ: Archiv
sdílet:

Milují vaše děti Mickey Mouse, Toy Story, Příšerky s.r.o. nebo jiné kreslené Disney postavičky? Pak neváhejte a soutěžte s MasterCard Priceless Specials o nezapomenutelný několikadenní výlet do Disneylandu ve Francii!

Pokud máte rádi kreslené postavičky od Disneyho, nezáleží, jestli jste malí nebo velcí... Na nic nečekejte a zapojte se do soutěže o zážitky, které jsou nezaplacení. Rozlehlý park skýtá jedinečný svět plný zážitků a úžasných dárků pro celou rodinu.

Podmínky soutěže jsou jednoduché. Soutěžící musí být majitelem karty MasterCard nebo Maestro, kterou má pod registrovaným účtem, řádně vloženou do programu MasterCard Priceless Specials. Na webové stránky programu www.specials.cz pak stačí v termínu 22. února – 13. března vložit krátké zdůvodnění toho, proč právě vy byste měl/a výhru, zájezd do pařížského Disneylandu, získat.

Disneyland je jednou z nejoblíbenějších evropských destinací a kouzelným místem, kde prožijete nezapomenutelné zážitky a dobrodružství. Tak neváhejte a štěstí se usměje třeba na vás!

Více o tom, jak získat pobyt v Disneylandu, zjistíte na www.specials.cz.

zámek

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?
  • Jak na to

Jak připravit veganská míchaná „vajíčka“?

Stravujete se vegansky, ale nedokážete si představit snídani bez míchaných vajec? Ať už se snažíte omezovat příjem živočišných potravin nebo si jen chcete rozšířit jídelníček o nová jídla, tahle míchaná „vejce bez vajec“ prostě musíte...

Obchod Apetit