Výzva Apetitu aneb splňte si sen

sdílet:
POZOR, VÝZVA PRODLOUŽENA DO 4. 6. 2020! Vyrábíte skvělý lokální produkt? Zapojte se do naší soutěže, nastartujte své podnikání a staňte se dodavatelem Rohlik.cz!

Časopis Apetit a Rohlik.cz právě teď hledají nové tváře a lokální výrobky. Zaregistrujte se v jedné ze šesti kategorií, a možná to budete vy, kdo bude zalistován do privátní značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz.

Máte ve svém okolí někoho, kdo dělá ten nejlepší sirup, marmeládu, paštiku či bezlepkové sušenky a chtěl by svůj koníček proměnit v zaměstnání? Nebo již v gastru podnikáte, vyrábíte skvělý produkt a rádi byste jej dostali mezi lidi? Společně s online supermarketem Rohlik.cz a dalšími partnery jsme připravili soutěž, která má za úkol přesně takové lidi najít! Právě teď máte jedinečnou příležitost stát se jedním z dodavatelů nové produktové řady BEZ KOMPROMISU pro Rohlik.cz, která se spojila s respektovanými dodavateli a dává za kvalitu jejich výrobků hlavu na špalek! A to už je pořádná výzva, nemyslíte? 

Rohlík jsme před šesti lety zakládali proto, aby lidi nemuseli dělat kompromisy při nakupování dobrého jídla. Při výběru produktů naší vlastní značky jsme proto spojili síly s respektovanými dodavateli, kteří mají stejnou vizi, abychom společně ukázali, že polovičatých řešení už bylo v Česku dost. Kvalitní jídlo, bez klecí, bez lží, bez barviv, bez kompromisu a v obalech, které jsou šetrnější k životnímu prostředí, říká Tomáš Čupr, zakladatel Rohlik.cz. Pokud své výrobky připravujete s podobnou filozofií, vkládáte do nich pořádný kus srdce a vaším přáním je dostat ho k co nejširší základně zákazníků, je tahle soutěž pro vás to pravé! Splňte si sen!

Zaregistrujte svůj produkt na vyzva.apetitonline.cz v jedné ze šesti kategorií, a soutěžte o možnost stát se dodavatelem značky BEZ KOMPROMISU online supermarketu Rohlik.cz. Registrovat se můžete do 4. 6. 2020!

V další fázi pak zapojíme naše čtenáře, kteří budou moci pro vaše výrobky hlasovat a soutěžit o krásné ceny! 

Obchod Apetit