0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Zdravé jídlo připravené za pár minut? S MioMatem to jde!

AD
Zdravé jídlo připravené za pár minut? S MioMatem to jde!
sdílet:
Podzim nás láká svými krásnými barvami na výlety do přírody, ale přináší i školní a pracovní povinnosti. Abyste dokonale skloubili oddech, úkoly a navíc si zachovali zdravý životní styl, sáhněte po MioMatu - dokonalém kuchyňském pomocníkovi. Ten nejen vaří za vás, ale zvládne to i rychle a zdravě.

MioMat je váš "Hrnečku, vař!" - krémové zeleninové polévky, snídaňové kaše, rostlinná mléka a čestvá smoothie z ovoce či zeleniny... To všechno připravíte v MioMatu, jen stisknutím tlačítka: vložíte ingredience a spustíte správný program. Než se uvaří zeleninová polévka nebo připraví raw rostlinné mléko, můžete se věnovat úlohám s dětmi, domácím pracem nebo relaxovat. MioMat vaří a mixuje sám. Všechno stihne do 25 minut. Postará se tak i o apetit aktivních lidí, kteří nechtějí trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Podívejte se jak snadno připravíte raw polévku z čerstvého špenátu. Vaření v MioMatu je hravé a veselé. Zkoušejte, kombinujte a nechte se překvapit vždy novou dobrotou. 

Jestli chcete naučit svoje děti, aby ocenili chuť ovoce a zeleniny, můžete je zapojit do hry s tímto "Hrnečku, vař". Nechte je namíchat například sladké smoothie. Maminkám ulehčí vaření prvních příkrmů pro malé děti a pokud je připravíte doma, můžete si být jisté jejich kvalitou. Navíc nestrávíte v kuchyni víc času než je nutné. I samotné umývání a uklízení po vaření vám zabere jen chvilku, protože stačí umýt jednu nádobu. Domácí rostlinná mléka? Hračka!

MioMat má 5 programů. Kromě programu na smoothie a programu na polévky a kaše, zbylé 3 programy potěší všechny, kteří nechtějí pít mléko, ale hledají rostlinnou alternativu. Za 15 minut připravíte raw mléko z oříšků, za 10 minut mléko z cereálií a za 25 minut domácí sójové mléko. Takto si můžete připravit z rostlinného mléka taky kakaový koktejl. A víte, že v mléku jsou jen přírodní přísady, žádný cukr a konzervanty.

Díky raw funkci se tato mašinka hodí i do domácností, kde preferují raw veganskou stravu. Ta také nemusí být jen studená. Raw program zahřívá maximálně na 42°C. Díky tomu může být vaše raw kakao nebo polévka teplá a zachová si všechny živiny, jak to má raw strava ráda.

Autor: kojzarova.m

Apetit magazín

STORY
Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Jak udržet jídlo (i kuchyni) v suchu a čistu?

Kuchyně je srdcem domácnosti. Nejenže v ní vznikají veškeré dobroty pro vaše nejmilejší, ale také v ní trávíte poměrně dost času. Aby byl efektivní a veškerá příprava jídla šla doslova od ruky, je potřeba mít ty správné kousky. ...
Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech
  • Suroviny

Podzimní ovoce v neodolatelných dezertech

Příroda se pomalu zbarvuje podzimními barvami a nám hraje v hlavě píseň ,švestky se modrají, jablka sládnou’. Přichází ideální čas k pečení dezertů se sladkými dary podzimu. Vyzkoušejte vláčný švestkový koláč, pošírované hrušky, horký...

Obchod Apetit