Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Ochutnejte medailová vína!

Ochutnejte medailová vína!

Patříte-li mezi milovníky vín, nenechte si ujít ochutnávku mladých vín, která získala významná ocenění na zahraničních soutěžích. V rámci degustačního programu budete mít příležitost ochutnat vína z kolekce Salonu vín ČR, tuzemské medailisty z klání v italské Veroně, kanadského Montrealu a dalších prestižních soutěží.
29. 9. 2009 | Autor: redakce Apetitu

Prezentační akci připravilo Národní vinařské centrum pro návštěvníky Salonu vín ve Valticích. „Již v loňském roce byla kolekce Salonu zpestřena letní prezentační akcí mladých vín. Sklidila velký ohlas, a proto jsme se rozhodli v tomto představování pokračovat. Od počátku září do konce kalendářního roku tak mohou návštěvníci Salonu vín v degustační expozici zkusit navíc také dvanáct mladých vín ročníku 2008,“ říká Marek Babisz, hlavní sommeliér Národního vinařského centra.

Těšit se tak můžete na vína oceněná Velkou zlatou medailí na soutěži Vinitaly v italské Veroně, zlaté medailisty ze San Francisca, Montrealu či Paříže. „Návštěvníci budou moci ochutnat i odrůdy, které v letošní expozici Salonu vín nemají zastoupení. Například Děvín, Muškát Ottonel nebo Hibernal,“ dodal Babisz.

Salon vín České republiky je nejvyšší soutěží vín v ČR, zastřešuje systém nominačních soutěží. Na vlastní soutěž navazuje celoročně otevřená veřejná degustační expozice nejlepších sta vín, umístěná ve sklepních prostorách státního zámku ve Valticích. Více na www.vinazmoravy.cz nebo www.vinazcech.cz.       

Přidat komentář