Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Nevšední zážitek z Afriky přímo ve vaší sprše

Nevšední zážitek z Afriky přímo ve vaší sprše

Komerční článek -  Relaxujte s novými sprchovými gely Radox inspirovanými Afrikou
7. 5. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky Radox.RADOX
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Nechte se přenést do nespoutané Afriky a svoje smysly ovládnout horkým a divokým aromatem této tajuplné země. Vzdálený kontinent vám bude blíže, než si vůbec dovedete představit.
Návrat k přírodě a jejím kořenům je to, co nás láká stále více, a proto Radox představuje ve svých sprchových gelech netradiční nové přísady používané v Africe již po staletí. Sprchový gel Radox African Baobab s barvou zářícího afrického slunce a s výtažky plodů ‚stromu života‘ baobabu působí hojivým a omlazujícím účinkem na vaši pokožku, zatímco sprchový gel Radox African Rooibos má hojivé a uklidňující účinky. Novinkou v obalu je použití oblíbeného háku na zavěšení, který kromě praktičnosti podtrhuje unikátnost této limitované série.


Radox African Rooibos

Rooibos Zklidňující sprchový gel s výtažky rooibosu a květů mateřídoušky vás přenese do divoké přírody Jižní Afriky. Rooibos je v Africe po staletí používán pro své uklidňující účinky na pokožku, navíc obsahuje zdraví prospěšné antioxidanty a minerály. Jemná vůně mateřídoušky odplaví všechny vaše chmury a uklidní mysl.


ROOIBOS – je v Africe používaný po staletí pro své uklidňující a léčivé vlastnosti. Obsahuje řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků. Účinný při problémech s pletí, jako jsou ekzémy nebo akné, má antibakteriální a protizánětlivý efekt. Upravuje i vodní režim pokožky a zpomaluje její stárnutí.


Radox African Baobab

Baobab Povzbuzující sprchový gel s výtažky plodů stromu baobab a mandarinkovým olejem vás přenese do horké africké savany. Výtažky z plodů ‚stromu života‘ baobabu působí hojivým a omlazujícím účinkem na vaši pokožku, mandarinkový olej zharmonizuje vaši mysl.


BAOBAB – jeden z prvních stromů na Zemi. Obsahuje množství vitaminů a minerálů, například šestkrát více vitaminu C než pomeranč a více vápníku než kravské mléko. Jeho tradiční použití se nachází v lékařství. V kosmetice je známý pro své uklidňující účinky mysli a omlazující účinky na pleť.


Doporučená MOC: 64,90 Kč
Prodejní kanály: Síť hypermarketů a drogerií
 Více informací o značce Radox a jejích produktech naleznete na www.radox.cz

Přidat komentář