Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Monini

Monini

Komerční článek - Monini již po tři generace vyrábí extra panenský olej z vybraných druhů oliv, a to zásadně jen za použití klasických mechanických metod lisování, tj. bez zásahu chemické rafinace
23. 7. 2010 | Autor: redakce Apetitu

Pouze olej v této kvalitě může díky svému přírodnímu zpracování dodat lidskému organismu důležité zdraví prospěšné látky odpovídající původnímu složení čerstvých oliv. U Monini je od počátku existence zakódováno v rodinné tradici, že kvalita a zejména chuť stojí vždy na prvním místě. Osobní přístup a vášeň rodiny Monini, která se předává z generace na generaci, vyzdvihuje produkty Monini na špičku mezi extra panenskými oleji. Majitel společnosti, pan Zefferino Monini, jeden z největších znalců olivového oleje na světě, osobně testuje a ochutnává veškeré vzorky olejů, které se stáčejí do lahví pro koncového spotřebitele. U Monini je tento chuťový a kvalitativní test každodenní samozřejmostí a nezbytností.

Monini Classico
Extra panenský olivový olej Monini Classico je v Itálii nejoblíbenějším olivovým olejem v kategorii extra virgin. Má typické aroma čerstvě posečené trávy, které se mísí s ovocnými složkami. Monini Classico se díky své vyvážené chuti výborně hodí jak pro studenou, tak teplou kuchyni. Je ideální k dochucení salátů, skvěle ‚dotáhne‘ chuť těstovin a předkrmů těsně před servírováním. Classico je také vynikající k dochucení polévek.


Soutěž ukončená.
Monini Pack (Monini Classico 750 ml + karafa na olej) + brožuru receptů Monini vyhrávají:
Martin Kellner
Barbora Petrtýlová
Kristián Tomek
Petra Neradová
Iveta Jelínková

Přidat komentář