Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

I láska přece prochází žaludkem

Propagace značky Amica
29. 12. 2008 | Autor: redakce Apetitu

Taky vám to tak uteklo? Zase jsou tu Vánoce. A zase budeme poslouchat, moudré rady, že nemáme podléhat konzumu. Že místo běhání po nákupech a shánění dárků, na které jsme si stejně museli půjčit, je lepší se zastavit a rozjímat. Že hlavním účelem těch několika volných svátečních dnů není jíst, ale v klidu a pohodě zavzpomínat a pobýt s blízkými, se širší rodinou, s přáteli…

LedniceDejme tomu, že Vánoce jsou opravdu především svátky duchovní. Proč je tedy v kuchařkách tolik lákavých vánočních receptů? A jak je to s vánočkami a cukrovím? Máme snad s těmi přáteli a příbuznými, co nás navštíví (a že někdy přijedou hodně z daleka!), sedět kolem prázdného stolu? Copak právě dobré jídlo není tím nejlepším doplňkem k příjemnému posezení? Nemůže být výrazem naší radosti z toho, že se zase vidíme? Nemůže být odměnou těm, kteří k nám vážili cestu? Nemůže být vyjádřením naší lásky? Říká se přece, že i láska prochází žaludkem.

Také se říká, že kdo se nesrovnává s jídlem, nesrovnává se ani s lidmi. Přitom právě kolem Vánoc, kdy si dopřáváme více a pestřejší pokrmy než během roku, může nastat problém, jak a kam všechny ty dobroty narovnat. Možná by nová lednička mohla být hezkým a také praktickým vánočním dárkem, který udělá radost všem?

Ledničky řady Amica Elegance na první pohled upoutají svým designem. Nabízejí se v klasické bílé barvě nebo v provedení inox a díky tomu je možné jejich barevnost lépe sladit s ostatními spotřebiči. Modely v barvě inox jsou vyrobeny ze zvláštního kovu s kolaminem, díky němuž na jejich povrchu nezůstávají po dotyku šmouhy.

Moderní linie naznačují také moderní konstrukční řešení s řadou užitečných a praktických funkcí. No Frost v mrazicí části zabraňuje tvorbě námrazy, takže není třeba mrazák nikdy rozmrazovat. Air Systém odpovídá za rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu a zajišťuje v celé ledničce stálou teplotu. Antibakteriální systém chrání potraviny před bakteriemi a plísní. Díky speciální přihrádce Fresh Zone zůstávají všechny produkty čerstvější než potraviny skladované v běžných chladničkách. Systém Big Door umožňuje ukládat velké (dokonce 3litrové) láhve a protože se dveře rozevřou až o 120 stupňů, je umisťování i vyjímání potravin z ledničky snadné a pohodlné. Přitom všechny nové lednice Amica splňují nejnáročnější požadavky na úsporný provoz a mají nejvyšší energetickou třídu A+.

A to nejlepší na konec: ke každé ledničce Amica dostanete jako dárek poukázku na nákup potravin dle vlastního výběru v síti Globus v hodnotě 1000 korun.

Přidat komentář