Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona

Barman, který vám rozumí, vás čeká v Bostonu

Vidíte to téměř v každém filmu. Hrdina má špatný den, jde do baru, zhroutí se na stoličku a svěří se do rukou profesionálního barmana. Ten mu naslouchá a nalévá. V reálném světe ale takovou barmanskou vrbu, která s vámi rozebere vaše aktuální problémy a životní potíže, hned tak nenajdete. Natož aby vám barman namíchal koktejl podle vašeho duševního rozpoložení. Pokud ale takový bar přeci jen hledáte, vydejte se do Bostonu.
15. 1. 2009 | Autor: redakce Apetitu

V baru s jednoduchým názvem Drink dostanete to, co  chcete, aniž byste věděli, co to vlastně je. Vyškolení barmani jsou zde totiž nejen od míchání koktejlů, ale v první řadě od toho, aby zjistili, co vás trápí, a teprve podle toho vám naservírovali drink, který vám zvedne náladu.

V baru proto nenajdete žádný nápojový lístek. Není potřeba. Namísto pročítání jednotlivých položek na menu a rozhodování, zdali problémy spláchnete vodkou nebo radostné zprávy oslavíte šampaňským, si jednoduše popovídáte se svým barmanem. Řeknete mu, jak se máte, co máte rádi, jak to máte rádi a co naopak nesnesete. Zbytek už necháte na obsluze.

Přidat komentář