Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Recept na on-line nákupy: MasterCard® SecureCode™

Recept na on-line nákupy: MasterCard® SecureCode™

Komerční článek - Staňte se členy Apetit nákupního on-line klubu. Pokud své nákupy zaplatíte kartou MasterCard nebo Maestro, můžete si vybrat ze zajímavých benefitů, jako je doprava zdarma, 10% sleva na nákup nebo dárek v minimální hodnotě 100 Kč.
23. 5. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Propagace značky MasterCard.
Apetitonline.cz není jeho autorem a nemá vliv za jeho obsah.

Nakupování na internetu je oblíbené zejména proto, že ušetří nejen čas, ale především peníze. Pokud se tedy rozhodnete nakoupit si potraviny on-line, a vyhnout se tak nekonečným frontám v supermarketech, určitě neprohloupíte. Že je nejrychlejší a nejpohodlnější platit na internetu kartou, o tom se snad přesvědčila už většina z nás. Důležité ale je postarat se i o bezpečnost této platby. Ale ani to není žádný oříšek. Před zadáváním citlivých údajů o vaší kartě (číslo karty, datum platnosti a CVC kód) si stačí ohlídat, že je na stránce obchodníka zobrazeno logo MasterCard SecureCode. Tento systém totiž garantuje, že se k citlivým údajům nedostane nikdo neoprávněný a platba je absolutně bezpečná. V praxi to vypadá tak, že údaje, které do systému zadáte, se neukládají na stránkách obchodníka, ale odcházejí zašifrované přímo do banky, která pak následně informuje obchodníka o schválení platby.


Tip odborníka


„Některé banky nyní nově propojily systém MasterCard SecureCode přímo s platební kartou. V tomto případě vám při nákupu přes internet přijde na mobilní telefon SMS zpráva s unikátním kódem, který zadáte do systému při nákupu v e-shopu. Díky tomuto rychlému řešení máte garantovánu bezpečnost platby a zároveň můžete využívat všechny výhody, které jsou s platbou kartou spojené,“ radí Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko.Třešnička na dortu – nákupy na shop.apetit.cz s MasterCard


Benefity a výhody jsou u společnosti MasterCard na denním pořádku. I letos na jaře přináší svým zákazníkům jedinečnou akci. Stačí jen, abyste platili své nákupy na shop.apetit.cz kartou MasterCard nebo Maestro, a získáte 10% slevu nebo dopravu vašeho zboží zcela zdarma nebo dárek v hodnotě min. 100 Kč. Můžete zapomenout na zdlouhavé fronty v obchodech, nyní jen nakupujte bezpečně z pohodlí svého domova.

Přidat komentář