Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vychutnejte si léto s aplikací Apetit Sezonní recepty

Vychutnejte si léto s aplikací Apetit Sezonní recepty

V horkém létě máme chuť na čerstvé ovoce a zeleninu, vydatnou grilovací party nebo sladké osvěžení. A vy? Najděte si svůj letní hit v aplikaci časopisu Apetit Sezonní recepty LÉTO!
24. 7. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Aplikace vám nabídne skvělého průvodce grilováním, jednoduché recepty pro slaměné vdovce i vytížené maminky od dětí – rychlé, lehké, nápadité, a za pár korun. Zelenina jako cuketa, květák, brokolice je v létě v kurzu! Pokud si s tímhle typem vaření nepřitáhnete dovolenou ve Středomoří, můžete se na ni naladit doma: dáme vám recept na vynikající janovské pesto a další jižní speciality.Váš mlsný jazýček ocení recepty na dezerty a koláče plné ovoce, lehké a osvěžující nepečené dezerty. Dětem udělá radost domácí zmrzlina a nanuky, které mohou vyrábět spolu s vámi. Pár jednoduchých receptů jsme vám připravili i pro výlet na rozhlednu, piknik v parku nebo jen svačinu na zahradě.

V aplikaci LÉTO nechybí ani zavařování a houby. Češi jsou proslulí houbaři, proto je naší povinností vědět, jak úrodu z lesa upravit do lahodné podoby!

Apetit Sezonní recepty nyní obsahuje více než 400 receptů pro období zima, jaro a léto. Stáhněte si ji nebo se jen připojte k internetu a nový aktualizační balíček se vám po zapnutí a vypnutí aplikace sám nahraje! A těšte se na podzim. Spolu s ním přijdou také ta nejlepší jídla pro zahřátí a generacemi prověřené recepty na českou klasiku.

Aplikaci Sezonní recepty si stáhněte zdarma v AppStore a Google Play.Přidat komentář