Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Legendární kuchařská show MasterChef poprvé v Čechách

Legendární kuchařská show MasterChef poprvé v Čechách

Vášeň pro jídlo, odvahu a talent předvedou ti nejlepší čeští a slovenští amatérští kuchaři.
2. 8. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Sledujte společně s redakcí časopisu Apetit legendární kuchařskou show MasterChef. Fenomenální televizní soutěž se dostává i do Čech a na Slovensko. Od podzimu ji budou vysílat TV Nova a TV Markíza.

MasterChef je soutěžní pořad, kde své kuchařské umění předvádějí výhradně amatérští kuchaři před tříčlennou porotou. Dvacet Čechů a Slováků bude několik týdnů pod dozorem nejlepších odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef, vlastní kuchařku a finanční výhru.

Celosvětově populární soutěžní pořad, kde se z amatérských kuchařů stávají profesionálové, je proslulý především svou americkou verzí. Porotcem a moderátorem byl nesmlouvavý Gordon Ramsay, který nevybíravými komentáři znepříjemňoval soutěžícím jejich cestu k úspěchu. V české verzi podusí amatérské kuchaře Jiří Štift, šéfkuchař z Hotelu Mandarin Oriental, Radek Šubrt, šéfkuchař pražské restaurace Amade, a Martin Korbelič, šéfkuchař prestižní slovenské restaurace Le Monde. 

Těšíte se na vysílání této show, ze které vyjdou nové talentované tváře české gastronomie s neotřelými kuchařskými nápady?
Redakce Apetit už se nemůže dočkat!

Připravila Irena Vaňková

Přidat komentář