Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Pro čerstvé výrobky do kamenných prodejen

Pro čerstvé výrobky do kamenných prodejen

Prodejny Český grunt již ve čtrnácti městech.
11. 8. 2012 | Autor: redakce Apetitu

Zvykli jste si chodit pro čerstvé potraviny na víkendové farmářské trhy? Dobře nakoupit můžete i během pracovního týdne. Kvalitní české potraviny nabízejí také kamenné prodejny Český grunt, které jsou již na čtrnácti místech České republiky.

Sít prodejen byla založena s myšlenkou dostat na české stoly kvalitní české potraviny a podporovat malé a střední farmáře a výrobce. V kamenných prodejnách Český grunt najdete vše, co koupíte na farmářských trzích – kvalitní uzeniny, sýry, jogurty, pečivo, ovoce a zeleninu, koření, med a další pochutiny. Zaměřují se jen na místní produkty, které se liší regionem a sezonou, a na potraviny oceněné značkou Regionální potravina. Prodejen Český grunt stále přibývá a spolu s nimi i noví dodavatelé. Dnes nakoupíte v obchodech výrobky od téměř 120 výrobců a farmářů z celé České republiky.

Prodejny Český grunt najdete v Praze, Plzni, Kladně, Písku a Pardubicích, Táboře, Olomouci a v dalších městech. Pobočky a informace o prodávaných výrobcích a dodavatelích naleznete na www.ceskygrunt.cz.

V naší redakci vznik nových prodejen se zájmem sledujeme a podporujeme, protože přinášejí domácí výrobky do měst, kde se farmářské trhy pravidelně nekonají. Nakupujete i vy někdy v Českém gruntu?

Připravila Irena Vaňková

Přidat komentář