Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Vyhrajte velikonoční brunch či romantickou večeři pro dva

Vyhrajte velikonoční brunch či romantickou večeři pro dva

Na tento týden pro vás Apetit klub připravil bleskovou velikonoční soutěž, ve které můžete vyhrát jednu ze tří poukázek do Corinthia Hotel Prague. O první cenu se můžete bez rozpaků podělit se svojí drahou polovičkou, nebo i s celou rodinou. Máme pro vás totiž poukázku na velikonoční V.I.K. brunch v restauraci Let’s Eat, který se koná 12. 4. od 12.00 do 15.00.
8. 4. 2009 | Autor: redakce Apetitu

V.I.K. znamená very important kids, tedy velmi důležité děti. Kromě bufetu plného vybraných lahůdek se tedy můžete těšit hlavně na odpočinek. O vaše ratolesti se totiž v průběhu celého brunche budou starat profesionální klauni a hlavně četný personál. Pro děti je připraveno i malování kraslic, k dispozici bude rovněž dětský koutek, kde si děti mohou hrát animační hry, sledovat dětské kino či kreslit. S klidným svědomím je tak můžete pustit z očí. Po celý brunch vás bude provázet hudba Dixieland bandu.

Druhou cenou je poukázka na večeři do restaurace Rickshaw a třetí cena je poukázka do restaurace Toscana v hotelu Corinthia Prague. Večeře je pro dvě osoby a kromě skvělého jídla na vás bude čekat i lahev vína. Poukázka je platná až do konce května, je tedy jen a jen na vás, kdy na večeři vyrazíte.

Soutěžit mohou jako vždy všichni registrovaní členové Apetit klubu.

Přidat komentář