0

Přihlášení do mého Apetitu


Přihlášení


Nová registrace Zapomenuté heslo

Druhá vlna jarních dnů Marianne startuje již tento víkend!

Marianne
ZDROJ: Marianne
sdílet:
Obchody jsou konečně otevřené, a tak můžete využít slevové kupony, které jste neměli možnost uplatnit během první vlny Dnů Marianne.

Od 14.–16. května můžete nakupovat v kamenných obchodech se slevou až 50 %. V první řadě vás ale chceme poprosit, abyste v rámci nákupů dodržovali všechna bezpečnostní opatření. Situace okolo koronaviru se pomalu zlepšuje a my všichni jistě chceme, aby to tak zůstalo. Proto vás žádáme, abyste byli ohleduplní, dodržovali rozestupy a neshlukovali se ve velkých frontách.

Slevové kupony platné do kamenných obchodů si můžete zakoupit v mobilní aplikaci Dny Marianne, kde zároveň najdete praktické informace o aktuálních nabídkách, nejbližších obchodech a jejich otevírací době. Kupony jsou v aplikaci ke stažení za 110 Kč, (za tuto cenu získáte slevové kupony do kamenných obchodů z nabídky časopisu Marianne i Marianne Bydlení). Díky tomu budete mít všechny aktuální slevové kupony vždy u sebe.

Aplikace Dny Marianne

Marianne Lounges

Kvůli současné epidemické situaci bohužel nemohou proběhnout Marianne Lounges tak, jak je znáte. O dárky za nákupy ovšem nepřijdete – můžete si je vyzvednout na našich prodejních stáncích v 8 obchodních centrech v České republice (úplný přehled naleznete zde), kde seženete i dubnová vydání časopisů Marianne a Marianne Bydlení s kupony s 50% slevou a výběr kuchařek z edice Apetit za výhodnou cenu.

Více informací najdete na www.dnymarianne.cz

Apetit magazín

5 kroků, jak si snadno a rychle vyrobit domácí balkánský sýr
  • Jak na to

5 kroků, jak si snadno a rychle vyrobit domácí balkánský sýr

Láká vás domácí výroba sýrů? Zkuste začít od něčeho jednoduchého. Sýr balkánského typu je snadný na přípravu, nemusí zrát a rovnou čerstvý se nakládá do slaného nálevu. Odpadne vám tak spousta starostí a téměř okamžitě máte domácí pochoutku...
AD
Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!
  • Tipy a triky

Domácnost na míru? Jde to hravě a jednoduše!

Interiérový design zažívá velký boom. Jeho nedílnou součástí jsou domácí spotřebiče. Díky konceptu Bespoke si je nyní můžete přizpůsobit na míru. Nejen o něm, ale i o nových trendech v designu spotřebičů si s product managerem ze...

Obchod Apetit