Kuchařky Apetit ČÍST ONLINE ČÍST KUCHAŘKY ONLINE DOPRAVA ZDARMA
Menu
Přihlašení
Uživatelské jméno
Heslo
Info ikona
KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Nejlepší přítel kuchaře? Kvalitní nůž!

Pokud si říkáte, že na nožích dvakrát nezáleží a jejich výběru nevěnujete přílišnou pozornost, děláte obrovskou chybu. S nekvalitním či tupým nožem v kuchyni dvakrát nezazáříte. Pokud to myslíte s vařením vážně, nože by měly být jednou z položek, na které nebudete šetřit. Vsaďte na osvědčenou kvalitu!
1. 10. 2020 | Autor: Komerční prezentace

Perfektně nakrájená cibulka, bezchybně vykoštěné kuře, dokonale rovně ukrojené plátky pečiva... Co mají společného? Správně zvolený nůž! Jen takový dá vyniknout vašemu kuchařskému umu a pomůže vám při vašich kulinárních dobrodružstvích dosáhnout těch nejlepších výsledků. Při výběru vsaďte na kvalitu a tradici – na nože Grand Gourmet od německé značky WMF. Vyznačují dlouhotrvající ostrostí, které je dosaženo díky použití unikátní technologie Performance Cut, jsou kompletně vyrobené z nerezové oceli, kované a perfektně padnou do ruky díky dokonalému vyvážení a ergonomicky tvarované rukojeti. Za svůj nadčasový elegantní design posbíraly nespočet mezinárodních ocenění, takže je hrdě můžete vystavit ve své kuchyni. 

Nože Grand Gourmet od značky WMFNože z kolekce Grand Gourmet budou ovšem nejen ozdobou, ale především srdcem každé kuchyně. Dokonale spojují stylový design a vysokou funkčnost. Rukojeti z Cromargan® jsou příjemné pro uchopení, bezpečné a garantují hygienické použití. Čepele nožů jsou vyráběny z vysoce kvalitní oceli a kovány tradičním způsobem po celé délce kovářským kladivem, několikrát broušeny a leštěny, až k dosažení naprosto hladkého povrchu. Kromě klasiky, jakou je například univerzální nůž, nůž šéfkuchaře a nůž na chléb, který má patentované dvouzubé ostří, které umožňuje lépe a úhledněji krájet pečivo, série Grand Gourmet zahrnuje také vykošťovací, filetovací a Santoku nože. Design a použitý materiál je vhodný pro gravírování. Můžete tedy nůž jednoduše proměnit ve velmi efektní a osobní dárek, např. ke svatbě, důležitému výročí či životnímu jubileu. 

Více na www.wmf.cz.

Přidat komentář